Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész nap álmos vagyok,...

Egész nap álmos vagyok, szédülök, fáj a fejem, hányingerem van, forog a gyomrom. Lehet ez pszichésen?

Figyelt kérdés
Tudom meleg is van, de most ettől tekintsünk el, mert mindentől függetlenül akármikor előfordul velem ilyen. Lehet ez pszichésen? Szorongás, pánikroham ilyesmi..
2016. jún. 30. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hőség miatt , kevés a levegő és megéghetett a kobak . Sok víz lédús gyümölcsök fogyasztása .
2016. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egész nap itthon voltam. De köszönöm a választ!
2016. jún. 30. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, ma én is pont ezt éreztem, olyan zizzent voltam egész nap. Ha esetleg rájössz, majd oszd meg velem is.
2016. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem azzal van a baj, amit eszel, ha nem csak melegben fordul elő. Ha csak meleg időben, okozhatja a légkondi is (nekem éppen tegnap lett tőle durva migrénem émelygéssel).
2016. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!