Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem merek elmenni itthonrol...

Nem merek elmenni itthonrol Mitöl lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves lány vagyok és nem merek itthonrol elmenni mert attol tartok hogy rosszul leszek.

Már lassan 2-hete hogy itthon gubbasztok legtöbbet fekszek és ha felálok kicsit megszédülők, egész nap nagyon rossz közérzetem van és attol tartok hogy rosszul leszek gyakran légszomnj is elő jön és ez miatt nem merek elmenni.ithonrol valaki tudja mi lehet ez? :/

Vagy valakinek voltár hasonló?


2016. júl. 3. 16:10
 1/8 anonim válasza:
Pánikbetegség
2016. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valakivel kísértesd el magadat a körzeti orvoshoz, aki tovább fog irányítani pszichiáterhez. Magától nem múlik el, ez pedig így tarthatatlan.
2016. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség, de ha otthon jön elő ilyen akkor inkább attól félsz hogy ha kilépsz a házból akkor lesz veled valami, de alapvetően ha otthon vagy akkor is lehet. Én mindenesetre elvitetném magam orvoshoz mert ezek a tünetek lehetnek szívproblémák is. Nekem is volt ilyenem hogy rosszul lettem, és légszomj is előjött bennem, és amikor már olyan szinten hogy arra ébredtem hogy fulladok, felültem az ágy szélére ahonnan le is borultam, és utána arra ébredtem hogy a mentőautóba légzőmaszkot kaptam ami nagyon jól esett, de túl sok emlékem nincs, csak akkor kezdtem észhez térni amikor már a kórházi ágyamba feküdtem, infúzióztak és gépekkel figyeltek engem.
2016. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

agorafóbiának hívják és ez egy súlyos pszichés zavar de a jó hír hogy kiválóan tud ezeken a rossz tüneteken segíteni egy pszichiáter vagy pszichológus!!


Gyógyulást kívánok! :)

2016. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy orvoshoz nem tudunk mostanába elmenni az is elég ha elmegyek egy psychologushog és elpanaszolom neki mi a gond?
2016. júl. 3. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, orvoshoz sokkal könnyebb eljutni, mint pszichológushoz (sz-szel és i-vel), de akármilyen szakember megfelel.
2016. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ugye ez is jo ha csak pszichologushoz megyunk ugye?
2016. júl. 3. 22:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Az is jó.
2016. júl. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!