Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Bunkóság elmenni itthonról,...

Bunkóság elmenni itthonról, ha kaját rendeltem, de nem hozták időben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rendeltem ebédet, a honlapon az állt, hogy 60 perc a szállítási/elkészítési idő. Ennek már több mint másfél órája, de még nem jelentkeztek. Nyilván rászámoltam én is valamennyi csúszást, de programom van délután, szóval ez egy dolog, hogy éhes vagyok, de most bunkóság, ha elmegyek itthonról?


2016. ápr. 3. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem bunkóság! Én nem várnék tovább!
2016. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én azért megeresztenék feléjük egy telefont, hogy mi van és max közlöd velük, hogy nem tudsz tovább várni
2016. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem bunkóság, én elmennék.
2016. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na felhívtam őket már másodszor, mert előre fel se vették, aztán kérdeztem, hogy mi van már..erre mondták, hogy már úton van, de ja, kicsit megcsúszott a konyha..Hát mondom, oké, én elég türelmes ember vagyok, de 3-kor le kell lépnem, szóval vagy ideérnek addig, vagy nem leszek itthon..Aztán pont most ért ide a futár, szóval rohanok kajálni..


Köszi a válaszokat!

2016. ápr. 3. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy szerződés, és minden szerződés kétoldalú (kell, hogy legyen). Az egyik az, hogy ők vállalnak egy szerződési határidőt, a másik pedig az, hogy te ezen a határidőn belül otthon vagy, és várod őket. Ha megcsúsznak, mert ez ugye előfordulhat, akkor a minimum részükről, hogy felhívnak, elnézést kérnek, és közlik az új határidőt, illetve tudomásul veszik, hogy te ezek miatt elállsz a szerződéstől, azaz nem várod őket tovább otthon, lemondod a megrendelést.

Így lenne korrekt.

De látom, megoldódott a probléma, jó étvágyat az ebédhez, jó szórakozást utána, és legközelebb más cégtől rendelj!

2016. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért mindig megkérdezem,hogy mikorra érnek ide,mert ekkor meg ekkor már inkább nem kell. Én volt,hogy rendeltem pizzát, háromnegyed órával hazaérkezés előtt, erre 25 perccel később hívnak,hogy itt van a pizza. Hát mondom sorry,nem vagyok otthon,jöjjön vissza 20 perc múlva. Máskor meg ugyanerre vártam majd 2 órát. Azóta megbeszélem. Egyébként nem lett volna bunkóság.
2016. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megrendelem a kaját mindig megkérdezem, hogy kb mennyi idő mire kihozzák. Ha pl 60 percet ígérnek, és nem érnek ki vele, akkor 80 perc után már rájuk szólok, hogy mi van, mert nagyonéhes vagyok, vagy mennem kéne..stb Ilyenkor egy normális hely általában valamivel kompenzál vagy kedvezmény vagy ital vagy desszert formájában. Egyszer ingyen kaptam a kaját, mert 2 órát késtek. Ha normális vagy, akkor ők is úgy állnak hozzád, de az elégedetlenségedet ne nyeld le.
2016. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!