Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha mar voltam ekgn (3szor is)...

Ha mar voltam ekgn (3szor is) es verkepen is es sztetoszloppal is meghallgattak a szivem es a doktorok szerint nem vagyok szivbeteg akkor hihetek nekuk?

Figyelt kérdés
Olyanokat erzek,hogy egyfolytaba erzem ahogy ver a szivem a semmibol,latom a blzomat ahogy mozog a szivdobogasomtol,akkor sportolok vagy csinalok gugolasokat es leulok akkor erosen ver a szivem es erzem ahogy egyenletesen dobog es akkor mintha maradna 1 pici szunet es akkor lassul,de nem csak sportkozbe van ez igy hanem ha nem mozgok akkor is,nem tudom ezek mind termeszetesek-e? Ha lenne bajom eszre vettek volna? 3-4 eve vagyok igy,hogy figyelem a szivem a valtozasokat stb,szeretnem ha leirnatok,hogy ha bajom lenne eszre vettek volna-e es hogy a,iket erzek ezek termeszetesek-e? A valaszotokat elore is koszonom.

2016. júl. 7. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
B...ogasd csak tovább az orvosokat a hipochondriáddal, előbb-utóbb csak elküld az egyik a ....ba!
2016. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hihetsz nekik, ettől függetlenül szívesen megvizsgálom a szívedet, ha akarod!
2016. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26.kiírása a kérdésnek.
2016. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor ha nincs baj akkor ezek az erzesek termeszetesek?
2016. júl. 7. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha volt szív ultrahang vizsgálat is, akkor hihetsz nekik. Az természetes ha terhelésnél erősebben ver a szíved. Ha ennyire figyeled magad, akkor hipochonder is lehetsz. Ha mozgás hatására fulladsz akkor szívbetegség is szóba jöhet.
2016. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem szivbeteg lennek :/
2016. júl. 9. 12:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!