Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Háziorvos kimossa a fület,...

Háziorvos kimossa a fület, vagy feltétlenül szakorvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés

Bedugult a fülem éjjel.

Ez nálam elég gyakori volt, de már 3 éve nem volt ilyen gondom, azelőtt félévente jártam kimosatni. Akkor még megcsinálta a háziorvos, de annyi minden változott már....

Tudtok erről valamit?

Déltől rendel, szóval akkor kiderül, de ha nem muszáj nem ülök ott feleslegesen. Előre is köszi szépen!


2010. ápr. 15. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Kimossa valamennyiért kb. 3 ezer ft.
2010. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Tök ingyen kimosta volna.

Be van gyulladva, és így tilos, előbb a gyulladásnak el kell múlnia.

2010. ápr. 15. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos nem most fület, csak fül orr gégész szakorvos, és akkor is csak indokolt esetben.
2010. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az én háziorvosom akkor különlegesen kivétel, mert mindig kimosta és most is megtette volna.

Szedem a bogyókat és ha visszamegyek kimossa.

2010. ápr. 15. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom is simán kimossa, ezért nem utal fül-orr-gégészhez...
2010. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a fül átmosása szakorvosi feladat. csináltam magamnak ugy ahogy az üzemi orvos ajánlotta. jó sok samponos viz, lebukni a fürdökádba és oké. naháét lett belőle egy középfültő gyulladás és a jó leb.szás+ üzenet az üzemorvosnak. a cipész maradjon a kaptafa mellett. menj a szakorvoshoz.
2010. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell szakorvoshoz menned, a háziorvos is kimoshatja, de sima langyos vízzel, nem pedig vegyszeressel....
2010. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!