Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Feltétlenül szükséges a...

Feltétlenül szükséges a fogszabályzóhoz a híd a szájban? Mert nekem tegnap rakták be és szúrja a nyelvem meg egyszerűen lehetetlen enni vele és csomó embernek meg nincs ilyen híd a szájában.

Figyelt kérdés
A doki azt mondja hogy addig kell ameddig lesz fogszabim de egyszerűen nem tudok vele élni.reggel nem is ettem oda adtam oszt.társamnak mert nem tudok semmit sem csinálni vele és most is épp hogy sült krumplit tudok enni de azt is alig és az izét is alig érzem.
2011. okt. 11. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt, hogy minek kell, nem tudom, de az orvostól akár meg is kérdezhetted volna. Biztos megvan az oka, fogszabis ismerőseimnél elég fura szerkezetek voltak néha. :D

Meg fogod szokni, nyugi, anyumnak a hídja van ilyen módon megcsinálva, eleinte ő is suenvedett vele, de azóta teljesen normálisan csinál mindent. Elsőre fogszabályozóval sem tudtál enni, meg fura volt, nem?

2011. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát azt majd jövőhetén kapom meg csak ma voltam a dokinál és alulról leszedte a drótot amit már az elején is megtehetett volna xD és kérdezte hogy jó így vagy lecseréljük egy simára (elég bunkón mondta azért)de kérem szépen nem egyszerűbb és logikusabb a kényelmesebb gyűrűvel kezdeni mert ha már lehet választani akkor még jó hogy a simát választom ami nem cseszi szét a számat de majd jövőhéten mondom meg mert ma már láttam hogy teljesen ideges volt hogy panaszt tettem a megoldásaira.
2011. okt. 12. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!