Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Porcpótlókat kezdtünk szedni...

Porcpótlókat kezdtünk szedni a Férjemmel 3 hónapos kúra. Azt mondta valaki, hogy nekünk már felesleges, mert öregek vagyunk. Igaz ez? Hány éves korig hatnak?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedves ember lehetett. Éppen az idősebbeknek kell ilyesmit szedni.
2016. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
59 / N és 68 / F. ez azért még nem a kripta nem?
2016. júl. 15. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Jól tettétek.Egyáltalán nem felesleges még sokkal idősebb korban sem. Pár hete voltam egy reumatológus doktornő előadásán, ahol pont erről is szó volt.Még akkor is érdemes a porcpótlás, ha valakinek pl teljesen elkopott egyik porca és protézist kell neki beépíteni.Ha beépítik a protézist, akkor arra jobban vigyázva terheli a többi porcot, amik jobban kopnak, akár a testtartás is megváltozhat.Persze érdemes természetes alapú, minőségi porcépítőt választani, hogy tényleg hasson is.Ha olyan, hogy 3 hónap után szünetet kell tartani, akkor abban valami olyan vivőanyagok vannak, amiknek ki kell ürülniük a szervezetből, hogy ne okozzanak gondot.Milyet szedtek?
2016. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Condrosulf. Remélem jól irtam, mert most nincs itt. Köszönöm, hogy irtál. Minden évben három hónapig szedjük, megfejelve 2x15 nap Szoboszlóval, és igy egész panaszmentesek vagyunk.
2016. júl. 17. 07:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Jól írtad.Én meg a glükozaminszulfátot, kondroitinszulfátot és MSM-et tartalmazó stabilizált aloe vera italt, a freedomot fogyasztom.Nagyon bevált.
2016. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötletek.
2016. júl. 17. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:

nyugodtan szedjétek, bizonyítottan hasznos.


mellette még rendszeres mozgás a legfontosabb (séta/kocogás/úszás/biciklizés), hogy a csontritkulást megelőzzétek. az is tud fájni iszonyat módon.

2016. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagytok öregek! Pont ilyen korban érdemes szedni, hogy minőségi életet lehessen élni. A Condrosulfot ha bevállt, kúraszerűen több hónapig is lehet szedni. Ha féltek tőle, akkor a kollagén hidrolizátum is tökéletes választás. Legalábbis ez az én tapasztalatom.
2016. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!