Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más 35 körüli nőnek is gyakori...

Más 35 körüli nőnek is gyakori hogy fáj mindene?

Figyelt kérdés

vészesen érzem, hogy öregszem.


Fáj a derekam.

Gyakran van migrénem.

Most elkezdtek a térdeim is fájni.


Gyomor és emésztési panaszaim is vannak.


Ez már a B oldal.

Ennél ez már nem lesz jobb.


Normális hogy 35 körül már minden nap fáj valami?

És örüljek ha éppen csak egy valami?



2016. júl. 15. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Én 59 évesen még nem vagyok itt, nem érzem magam öregnek, de nem is hagyom el magam.


Egyrészt nagyon odafigyelve eszek - ezért nincsenek emésztési panaszaim, másrészt minden nap legalább egy órát sportolok, ezért nem vagyok elhízva, és nem fáj semmim.


Nem ártana neked sem elgondolkodni az életmódodon és megfelelö modon megváltoztatni.

2016. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez általános lenne.

Én már a 40-hez közeledem, de nem érzem magam öregnek. Nem fáj semmim, és egyéb panaszaim sincsenek.

30 felett kezdtem el rendszeresen sportolni. Talán az is segít.

De egyéb szempontokból is 30 felett kezdtem el a legjobban érezni magam a bőrömben, akkor teljesedett ki az életem; szellemileg, lelkileg, testileg is úgy érzem, hogy most élem fénykoromat.

2016. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 53 vagyok és nincs nap,hogy ne fájna valamim. Sajnos azt tapasztalom, hogy egyre fiatalabbak is éreznek így. Van a környezetemben sok. A fejem gyakorlatilag 37 éves korom óta egyvégtében fáj,most a klimax meghozta a migrént is, sokszor volt lumbágom és a térdem 5 éve szintén selejtes. A gyomrom 10 éve, az emésztésem....szóval nem vagy egyedül, de a megoldást nem tudom. Egyébként vidám, boldog ember vagyok/lehetnék. De azt megtanultam, hogy az egészségnél nincs fontosabb.
2016. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéves korom óta öregnek érzem magam,rémes emésztés,fájó ízületek,főleg derék. Kiderült,hogy nőgyógyászati betegség áll a hátterében, hormonzavarral megspékelve. Neked sem ártana egy kivizsgálás, minimum pajzsmirigy hormonokra és egy nőgyógyászati ellenőrzés + hormonpanel. Ugyanis nem normális,hogy le vagy rottyanva.
2017. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés, de én is hasonlóan érzem magam , pedig csak 33 éves vagyok. Azt hiszem a 30 egy ilyen éles határ volt..30 évesen kezdődtek ezek a problémák nálam. Néha fájt itt-ott amott , most már nagyon gyakori. Nem hinném hogy feltétlenül összefügg az elhízással mert én 49 kiló vagyok és mégis fájnak a térdeim, csípőm , lábam mindenem.

Mondjuk én állómunkát végzek, és nem éppen a legkönnyebb munka. De hozzáteszem , hogy bevallom nem mozgok jelenleg semmit...amíg jártam úszkálni, jógázni addig jobb volt.

Szóval....igen ...a mozgásszegény életmód rengeteget számít.De őszintén egyre több fiatal szenved ilyen -olyan mozgásszervi panaszokkal ..a mi társaságunkban nem ritka (harmincas korosztály)

2019. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen a munkakörülmények miatt van, hanem mert mindenhol a sok fehérjebevitelt, sok hús evését tartják egészségesnek.

Én pl. hosszú ideig szenvedtem izületi gyulladásokkal, vizesedéssel, fejgörcsökkel, ekcémával, magas vérnyomással, pajzsmirigyproblémával meg borzasztó vérképpel, semmiféle kezelés nem segített, az egyetlen eredmény az volt, hogy ezekhez a gyógyszer-mellékhatások is hozzájöttek.


Tulajdonképpen elöször csak próbaként kezdtem bele a húsmentes étrendbe, az elsö meglepetés az volt, hogy már két nap múlva jelentösen csökkentek az izületi fájdalmaim, egy hét múlva megszünt a vizesedés meg a fejgörcsök. Aztán az ekcémáma tünt el, a vérnyomasom teljesen normális lett, a pajzsmirigyértékeim meg a vérképen ideális lett. Így maradtam emellett a rendszer mellett, és azóta semmilyen gyógyszert nem szedtem, még a legenyhébb fájdalomcsillapítót sem. Amióta nem eszem húst,azóta nem voltam beteg, még náthás sem, egyszerüen elkerülnek a fertözések.


Persze nem állítom, hogy ez mindenkinél így müködne, de egy próbát megér.


Ehhez még annyit, hogy 60 fölött vagyok, sok fizikai munkát is végeztem, ennek ellenére sokkal jobb állapotban vagyok, mint a 20 évvel fiatalabbak többsége. (Orvosilag is igazoltan, meg érzésre is!)

2019. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nikolett6 válasza:
Az első válaszolónak! Gyerek korom óta sportolok, edzek. Egészségesen eszek, mégis recseg, ropog és fáj mindenem, zsibbad a bal talpam… semmit nem jelent, amit írsz. Nekem például tuti, hogy a sok sport miatt vannak a panaszaim…
2023. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nikolett6 válasza:
*gyerekkorom
2023. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!