Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan válhatnék energikusabbá...

Hogyan válhatnék energikusabbá, vidámabbá?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben 3 műszakban dolgozom. Most döbbenetem rá hogy állandóan fáradt vagyok, nem vagyok vidám.

Ez a második munkám, de az elsőnél is ez volt hogy egy hétvége kevés volt ahhoz hogy kipihenjem magam hétköznap pedig fáradt voltam.

Előtte, felsőoktatasban megint nem tudtam órákon koncentrálni.

Gyerekként viszont mindig képben voltam, hogy miről van szó órán.


Valahogy elcsúsztam szerintem a pihenés téren is, de szerintem másban is van gond.


Nem jó ez az állandó kimerültség. Mit tegyek?


2016. júl. 19. 18:35
 1/5 anonim válasza:
48%
Szerintem ha megoldható, felejtsd el egy időre ezt a sok dolgozást. Nyár van, ki kell élvezni. Ha nem 3 műszakban, akkor 1-ben vagy 2-ben dolgozz. Hétvégén egész nap lustálkodj, vagy csak mozdulj ki kicsit a barátokkal. Vegyél egy forró fürdőt, gyújts gyertyát, és hallgass nyugodt zenét, és evvel sokkal kipihentebb leszel. El is mehetsz futni a friss levegőre, és zenét hallgatni közbe. Én ettől mindig boldogabb leszek. Máskor ne vállalj 3 műszakot, ha nem nagyon tudsz másra figyelni csak dolgozni és dolgozni. Remélem valamennyire segíthettem :)
2016. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
eddzél
2016. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem jó a három műszak. Keresek állást.

Vitaminhiánytol is lehet, ugye? Szinte nem is eszem ilyesmit. Meg egyébként is keveset eszem. Szerintem a táplálkozás is nagy gond.

A sporton is gondolkoztam. Próbálom betenni a napirendembe, csak nem nagyon jön össze.

A lustálkodástől nem lesz fáradtabb az ember?

Valami olyan kéne még amitől jól alszom, mert mostanában az főleg nehezen megy. Fáradt vagyok, lefekszem és órákig semmi. Nem tudok elaludni.

Erre nincs valami tippetek? Mondjuk gyógynövény,mert alvás előtti rituálét itt már kevésnek érzek.

2016. júl. 19. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

ha lenne vitamin ami szupererőt ad, akkor ki venné az energia italokat, stb.

egy súlyzó kell és kész

Ja, meg csinálni kell.

2016. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van a youtubeon, egy úgynevezett "asmr", ami egy kb 30 perces videó, és segít az elalvásban. Minden este meghallgatod, és észre se fogod venni, milyen gyorsan elaludtál

Első voltam :)

2016. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!