Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tegyem vidámabbá a...

Mivel tegyem vidámabbá a babám hangulatát, úgy, hogy nincs hangom?

Figyelt kérdés

Péntek elment a hangom,nem nagyon szándékozik visszajönni. A 8 hónapos kislányom csak néz rám,h miért beszélek ilyen rekedten, még reggelente meg is ijed a kiságyban. Nem tudok neki énekelni,beszélni, rossz így játszani. Hétvégén itthon volt a férjem,de most egyedül vagyunk és még a nevét is nehezemre esik kimondani. Eszek gyógyszert és szopogatós tablettát,de nem javul a helyzet. Ti hogyan dobnátok fel a hangulatot?

Kösziiii


2012. márc. 5. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél be zenét, kapcsold be a rádiót, menjetek sétálni. Más hangokat azért még hallhat. :)

Jobbulást kívánok!

2012. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam hasonlóan, csak nekem az állkapcsommal volt gond, ezért még rekedten sem tudtam megszólalni. Nagyon rossz volt. Mi zenéket hallgattunk, és hát hangutánzó szavakat mondtam neki, amit annyira nem fájt kimondani.
2012. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm...

Elég rossz,h nem bírok neki semmit sem mondani. Nem is vigyorog rám,csak ha a levegőbe "dobálom",meg hintázunk stb., csak győzzem erővel. :)

2012. márc. 5. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd a hátadra hordozóban, tégy be zenét és takarítsátok ki a lakást:D!
2012. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!