Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám magam felrázni ebből?

Hogy tudnám magam felrázni ebből?

Figyelt kérdés

Lehet hogy butaságnak fog hangzani amit írok, de egy próbát megér. Szóval kb 5 éve lett vége egy 2 éves párkapcsolatomnak .

Utána eléggé magam alatt voltam 1 évig folyton ittam munka odalett stb. Utána úgyahogy összekaptam magam, melózgatok barátaim megmaradtak akik voltak eljárunk ide oda, lány nincs egyenlőre. De olyan borzasztó kiégettnek érzem magam semmi kedvem semmihez pedig sok hobbim volt, most meg nem érdekel semmi. Alig birok felkelni állandoan csak feküdnék. Mit tehetnék hogy jobb legyen? :/ A lány már egyaltalán nem hiányzik régóta nem beszéltünk. Csak ez a kilátástalan helyzet. Mindenki tervez gyerek stb én meg csak toporgok egy helyben.24/F



2016. júl. 20. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
hahh egy szerelmi bánat így megvisel ez nagyon durva. Valamilyen pszichés zavarod lehet a háttérben ezért javaslom pszichológus felkeresését.
2016. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod , de mint írtam túlvagyok már a lányon.. de nyilván valahogy kapcsolódhat az állapotomhoz mert sosem voltam ilyen..
2016. júl. 23. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne ha keresnél magadnak egy új partnert!De ne keseredj el, előtted az élet!
2016. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi igyekszem :)
2016. júl. 27. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!