Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám felrázni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felrázni a barátnőmmel a kapcsolatomat? Szeretjük egymást meg minden de 1hónapja a barátnőm és neki kezd egy kicsit unalmas lenni de szeret Mik történjenek hogy egy lány újra nagyon szerelmes legyen? Szerintetek hol kezdődik a szerelem?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Az s betűnél kezdodik a szerelem 😊

Amugy nem kell lepontozni mindig humorral kezdek aztán adok tanácsot csak jobb kedve lesz igy az embernek 😊

Szoval bokolsz neki eleget? Mennyire vagy romantikus? Susetek/fozetek egyutt az jo hatásra van kapcsolatra 😊

Setak, kozos film nézés csak legyel vele es olelgesd olyan jo lányokat ölelgetni 😊

16F

2016. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt mégis hogy lehet egymásra unni? Szerintem hagyjátok az egészet, ha ilyen rövid idő alatt már gondok vannak, most még bőven a rózsaszín ködnek kéne lennie.
2016. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatomban is ez a baj, csak 4 hónapja vagyunk együtt. Szerintem próbálj meg változatos programokat szervezni, pl. mozi, cukrászda, kávé, koncert, stb., így nem lesz olyan monoton a kapcsolatotok. Szerintem ha látja rajtad a törekvést, eleve értékelni fogja.
2016. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!