Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiatal korba az extrasystole...

Fiatal korba az extrasystole termeszetes?

Figyelt kérdés
Sokszor van ugy hogy erzek egy olyan furcsa erzest es levegohoz kapok vagy hamar kohintek,nem tudom reflextol vane de olvastam interneten az extrasystolerol s nem tudom most az van-e vagy nem amikor erzek egy ilyent akkor egesznep megvagyok ijedve mikor fogom meg erezni stb,van amikor sportkozbe is ereztem regebb,most sportkozbe ritkabban voltam egy csomoszor orvsosnal megvizsgaltak de azt mondjak nincs semmi bajom,a szuleim mar azt mondjak nem vagyok normalis

2016. júl. 20. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen van fingod arról, hogy mi az extrasystole?


nem a légzéssel kapcsolatos.


általában úgy szokták érzeni, hogy kihagy a szív, vagy nagyon nagyot dobban a szív.


és az extrasystole semmilyen korban nem normális.


de ha volt ekgd, és nem láttak semmit, akkor nagy valószínűséggel a szüleidnek van igazuk.

2016. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Légzési arrhythmiáról van szó esetedben (21-edjére írom)

Olvasd el,hogyan működik a szervezeted normálisan,főképp a szív,meg a vegetatív idegrendszer. Akkor megnyugszol,legalábbis,remélem. :)

2016. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De en nem irtam a legzessel kapcsolatba semmit ez magatol jon
2016. júl. 20. 21:29
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak amikor erzem akkor kapok levegohoz vagy kohintek es megijedek
2016. júl. 20. 21:30
 5/15 anonim ***** válasza:
nem természetes menj el háziorvoshoz
2016. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De voltam
2016. júl. 21. 12:24
 7/15 anonim ***** válasza:
akkor mi a problémád?
2016. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az hogy erzem
2016. júl. 21. 12:33
 9/15 A kérdező kommentje:
Es megijeszt
2016. júl. 21. 12:37
 10/15 anonim ***** válasza:
aha már értem hogy mi lehet a problémád. Vannak emberek akik nagyon érzékenyek a testük működésére állandóan azt figyelik és megérzik a legapróbb szívdobbanást is. Ezt az orvosok interoceptív tudatosságnak hívják. Evészavarokban ez tipikusan alulfejlett vagy hiányzik az anorexiás nem érzi mikor éhes vagy mikor fáradt. Míg másoknál ez túlműködik és folyamatosan észreveszi a teste legapróbb rezdüléseit is mert olyannyira beszűkült a figyelme. Ez pánikbetegeknél tipikus pl van egy gyors szívverés a fejben bekattan hogy ez szívroham lehet erre még jobban rágörcsöl az ember és megjelenik a túllégzés, hyperventilláció majd remegés izzadás vegetatív tünetek és szorongás majd mentőt kell hívni az emberhez mert azt hiszi szívrohama van. És kiderül hogy nincsen tetsi elváltozása csak pánikbeteg.
2016. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!