Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Psziches betegseg okozhat...

Psziches betegseg okozhat olyant mintha extrasystolet ereznek?

Figyelt kérdés
Mar 2-3 eve csak szivbetegsegekkel foglalkozok,mas betegseg nem is erdekel regebb is ereztem olyant mint az extrasystole,nyugalomba,sport kozbe stb,mentunk ekgt csinaltatni nem talaltak semmit akkor ujra ereztem megint csinaltattunk ekgt de mashol az is jo volt,es beszelt nekem valamit a vegetativ idegrendszeremrol es,hogy meg serdulokorba vagyok,akkor 2 honapig nem ereztem ezt az extrasystolet de bepanikoltam egy termeszetes legzesi aritmiatol nem ereztem jol magam a szuleim bevittek a korhazba meghallgattak sztetoszkoppal,csinaltak ekgt ujra nem talaltak semmit,kell szedjek magnesium b6ot es azt mondtak uralkodjak magamon,mert panikos vagyok,ismet nem volt baj egy ideig es aztan most 2 honap utan megint ereztem ezt az extrasystole szeruseget sportolni es felek,hogy nehogy elo jojjon mert regebb ott is elo jott,amikor erzem hamar kohintek es levegohoz kapok lehet csak reflex nem tudom,es akkor nezem a szivdobogasom es nem erzek semmi extra dobbanast hanem max ha megijedek akkor gyorsan dobog es bepanikolok,van olyan,hogy psziches extrasystole,hogy csak ugy erzem mintha hirtelen nagyott dobbana? De nem ertem ha psziches lenne akkor amikor nyugodt vagyok is es le vagyok ulve miert erzem?

2016. júl. 13. 12:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Van aki azt is mondja hipochonder vagyok
2016. júl. 13. 12:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most ?
2021. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!