Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megőrít ez a nyavajás légzés...

Megőrít ez a nyavajás légzés mi a fenét csináljak, nem bírom tovább?!

Figyelt kérdés
Másfélhete kezdődött, hogy alig bírtam levegőt venni. Azt tudni illik, hogy pánikbeteg vagyok (jelenleg magántanuló olyanannyira súlyos a szorongás még kezelnek), és allergiás is. Elvolt dugulva az orrom és 1 hétig arra koncentráltam, hogy mikor fulladok meg, remegett mindenem, majdnem elájultam, olyanannyira berezeltem. Ablakból alig bírtam levegőt venni. Na aztán elmentünk tüdőgyógyászhoz. Azt mondta a tüdőm erősebb mint az övé, allergiára meg kaptam erős gyógyszert, plusz sprayt. Ki is dugult az orrom, ez eddig jó. Ha valamivel jól lekötöm magam, pl. beszélek valami komoly dologról, akkor automatikusan veszem normálisan a levegőt. De ha rágondolok, akkor nekem kell ki/be ki/be ki/be és egyre nehezebben megy. Mivel magántanuló is vagyok, állandóan ezen jár az agyam, már megőrülök, elég nehéz lekötnöm magam. Mit csináljak, volt már így valaki mint én?
2010. ápr. 16. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha zenéket hallgatnál és aztán azokra gondolnál amikor "üresjárat" van?
2010. ápr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondold ki, hogy mit szeretnél valóban csinálni? Szeretsz barkácsolni? Vagy az internettel, mobillal foglalkozni? Állíts össze egy műsort a mobilodra, a kedvenc zenéidből. De ne sima másolással, hanem akard a legjobb minőséget. Olvass utána. Aztán csinálj egy még jobbat. Írjál nekem a pánikodról. Én is az voltam. De már túl vagyok rajt...
2010. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!