Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok folyton fáradt?

Mitől vagyok folyton fáradt?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta ez van,akár keveset alszok akár sokat(ilyenkor még rosszabb), akár teljesen normálisan 8-9 órát, folyton fáradt és álmos vagyok. Néha szoktam tornázni ami jól szokott esni de nem sokat segít ezen.A friss levegővel ugyanez a helyzet.

Kiskoromban sokat kellett vérvételre járnom, megállapították hogy vitaminhiányom van és azt hiszem, vérszegény vagyok, valami hasonlóra emlékszem.

Vannak időszakok amikor teljesen fel vagyok pörögve és tele vagyok energiával, de ez nem tart sokáig. A napok nagy részében ásítozom, fáradt vagyok, és kiskorom óta nagyon fejfájós.

Mit tehetnék? Mi lehet az oka? Gondoltam arra hogy elég keveset iszok, volt olyan nap(főleg iskolában) hogy egyszerűen elfelejtek inni, és csak este jut eszembe mikor hazaérek, van hogy sokszor 1 liter vizet sem iszok meg egy nap.Hogy tudnám emlékeztetni magam?

Iskolaidőben még volt mire fognom a fáradtságot, egész évben vagy fél 5-kor keltem, vagy még hamarabb a heti 4 nulladik óra miatt, és a napi 8 óra lefárasztott.De most nyáron nem nagyon tudom mire fogni, délutánként járok dolgozni, azt is csak pár órát.Viszont volt aki napközben sem volt fáradt iskolaidőben sem, szóval nem foghatom a koránkelésre. Akkor mi lehet az oka?

17/l



2016. júl. 24. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a múlthoz való ragaszkodást és félelmeidet, aggájaidat. Csináld azt amit szeretsz, ami boldoggá tesz és máris feltöltődsz energiával. :)
2016. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp szedj multivitamint, akár extradózisút (pl. one a day, vitabolic, de ezek testépítővitaminok, de neked se lehet tőlük bajod - jó árban, jó minőségű).

C-vitamint külön szedj mellé (aszkorbinsavként olcsón megkapod, napi mondjuk 5-800mg [0,5-0,8gr] már sokat dob a helyzeten, és 900ft körül vettem múltkor negyed kilót), ezt elkeverheted a folyadékban. Mindig legyen az asztalodon egy félliteres ásványvíz. A multivitamint reggel szedd be, étkezés után, a c-vitamint napközben keverd el az italodban (amit mindig magadnál tartasz). Nekem is hasonló volt, ez megoldotta. :)

18/F

2016. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!