Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok folyton fáradt?

Miért vagyok folyton fáradt?

Figyelt kérdés

Mindennap folyton fáradt vagyok. LAszom 8-9 órát. Hétvégén 13-15 órát.Nem birok felkelni reggelente akkor sem ha sokat alszom. A mozgás nagy kihivás. Főleg tesi órán.Ha pl. fel állok a székből,ágyból nagyon melegem lesz gyakran szédülök és elsőtétűl minden ellőtem. Futni nem bírok. Minden reggel iskolában is fáradt vagyok. Vérvételen voltam az normális. Gócra gyanakodok, 3 éve a mandulám(vagy garat) kezelték de ott maradt 1 1-1-5 cm göb. Ez még most is ott van. A fogaim nem a legjobbak lehet hogy attól is lehet góc (fogorvoshoz kizárt hogy menjek nagyon szorongok mondta a pszihológus max. 20000db nyugatóval) Depressziós nem vagyok szoktam beszélgetni de kevesett mert nincs téma nekem frasztó unalmas beszélni.Mi lehet akkor a baj?

42Kg - 164 cm - 13,6 év

(előre elnézést az írásért (dislexia diszgráfia)


2016. febr. 16. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet az idő miatt is. Mióta tart?
2016. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túl sovány vagy tele gócokkal, azokat meg kell szüntetni, ha félsz, ha nem, később komolyabb szervi bajokat is okozhatnak. Vitaminhiányod is van, a gócok miatt több vitamint igényel a szervezet. Inkább vetesd ki a manduládat, mert később úgy is ez lesz mikor már csak fertőz, de nem véd.
2016. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne félj a fogorvostól csak egy jó adag injekció aztán nem érzel semmit gondolj erre mindig, én sosem féltem a fogorvostól


8 óránál többet ne aludj túl sokat mert a túl sok alvás is depresszióhoz vezet


164 cm-hez a 42 kiló nagyon kevés, alultáplált vagy egyél többet napi 5X, bemelegités után nyomj fekvőtámaszt és guggolj, hogy a súlyod gyarapodjon

2016. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szívedet nézesd meg, mert lehet ráment a manduládról, vagy a fogadról a gyulladás.
2016. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigyed valamilyen betegsege (alulmukodes,tultenges,kronikus gyulladas) is okozhat ilyen szintu faradekonysagot.
2016. febr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A mozgásban a gyengeség lassan 2 éve.

A mindennapos fáradság 1.1,5 éve.

Nem birok enni max. napi 2-3 szor.

Vizet se birom anyaria inni.

2016. febr. 17. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!