Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok, elolvasnátok a problém...

Lányok, elolvasnátok a problémám és írnátok egy-két őszinte mondatot? (Elég hosszú, de fontos)

Figyelt kérdés

A bőröm tele van anyajegyekkel de ilyen kicsikkel,plusz emellett még tele van a karom szeplővel,plusz a hátam is ugyanez,a lábamon kevesebb,és nagyon szégyellem igy a karomat,ha például egy lány közelébe vagyok.

Tudom erről nem én tehetek,de engem nagyon zavar és teljesen meggátol a csajozásban.

Mit csináljak?

Kérdéseim a következők lennének.:

Nincs olyan krém vagy beavatkozás,amitől halványodnának az anyajegyek,vagy eltűnnének véglegesen?

(Mert ugye műtéttel eltávolítani egy sima kis 0.1mm-es sima anyajegyet nincs értelme,mert akkor darabokra vagdosnának:S)

Szoktam inget hordani,de nyáron nagy melegbe ciki.

Emellett,hogy ronda számomra akkor még veszélyes is.

Körülbelül milyen időközönként kell ellenőrizni bőrgyógyásszal?

Például nekem nem tetszenek a nagyon anyajegyes lányok,csuf,de van egy kettő aki aranyos ,de annak sincs azért olyan sok anyajegye.

Ti,hogy vagytok ezzel?

Mert lehet mondani szokjál hozzá,de azért ez nem így megy,szeretném én is megkapni a széptestű lányokat,de azoknak a szolis barna fiuk kellenek.

Erre meg azt szokták mondani,hogy ezekkel a csajokkal ne is foglalkozz,de nekem ezek tetszenek(Szexre)

Kapcsolatra nem,de most jön a nyáár.

Még annyi ,hogy divatosak a ruháim és a hajam is,de a bőröm miatt nem merek odamenni a lányokhoz egy buliba+régebben ragyás voltam és most kicsit heges. 17/F


2010. ápr. 17. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem "szexre" a széptestú lányok is a széptestű fiúkat akarják... úgyhogy legjobb lesz, ha normális kapcsolat után nézel
2010. ápr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem borgyogyaszt kerdezz.A masik probalj meg kevesbe kifele elni, es maris megkonnyited az eletedet.

Lehet ha nem eroltetett lesz a kisugarzasod hanem termeszetes tobb lany fog utanad erdeklodni.

A csajok mar az olyan palikra allergiasak akik allandoan feszengenek mint pok a lucernasba.

Az arcoddal kapcsolatban is a borgyogyasz a nyero illetve borgyogyasz kozmetikus.

A hegeket el lehet tuntetni

2010. ápr. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az anyajegyeket nem szabad félvállról venni. Nem szabad piszkálni őket.Az, hogy levetetsz egyet-kettőt, ahol esetleg nagyobb, az még indokolt lehet, de talán ettől se változik meg az életed. Van sokféle ember, sok más is problémát okozhat az embernek. Pl. vörös haj, kis mell nőknél (nem is gondolnád milyen frusztrációt tud okozni),kövérség, sorolhatnám. Egy normális, érzéki kapcsolatot keress, az adhat teljes örömet. A nők ráadásul nem csak a külsőt nézik, hanem fontosabb a belső kisugárzás, férfiasság, biztonság, kedvesség egyebek, ne hidd, hogy nem találnál egy szép lányt. Egyébként meg ahogy érzed magad, azt kisugárzod és mindenki olyannak fog téged érzékelni. Légy elégedett magaddal, mert egyedi vagy, mint mindenki más is!
2010. ápr. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a leírtakat,remélem nyárra kicsit barnulok bal kezemre veszek egy órát,jobbra meg egy karkötőt és már is jobb lesz a helyzet.

Csak ugye nemtudok csajozni,mivel a bőröm miatt nem merek odamenni a lányokhoz ,mert félek lekoptatnak,de majd meglátjuk mit hoz a jövő.Ha lesz barátnőm feltétlenül leírom:D

2010. ápr. 17. 09:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ebben a korban a kis hülye csajok java része külsőre megy és pénzre...de Te keress vmi normálisat, értelmeset. Találsz ilyet, de csak akkor ha változtatsz a hozzáállásodon és nem az olyan lányok után futsz, akik nem a Te súlycsoportod. Persze van kivétel, vannak szép és okos lányok, de azoknak biztos feltűnik, hogy milyen majom vagy, hogy ennyire csak a külsőségekkel foglalkozol. Igaza van egy előttem szólónak, ne kifele élj, a belső értékek igenis fontosak és ha változtatsz a hozzáálláson, meg fog látszani rajtad és jobban felfigyel Rád egy okos és szép lány.
2010. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Addig nem is fogsz kelleni a csajoknak,amíg látszik rajtad,hogy gátlásos vagy a bőröd miatt!Ha magabiztos vagy,jó a dumád,van témád,akkor másodlagos milyen a bőröd.De amíg takargatod magad,és ha rádnéz valaki egyből láthatja,hogy "ennek a pasinak vmi baja van",addig el fognak kerülni a lányok..Ne foglalkozz annyit evvel,inkább legyél mindig ápolt,jó illatú,magabiztos,és nyert ügyed van!Hidd el igaz a mondás:Elég,ha egy srác csak egy fokkal szebb az ördögnél!!
2010. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bulikban mindig ingben vagyok,vagy ilyen kis dzsekiben,és teli vagyok önbizalommal,nem is az a baj,hogy nincs csaj,mert van csaj,szoktam kavargatni,de aki igazán tetszik ahhoz nem merek odamenni:SMEg akivel kavarok ott is amig rajtam va na kabát addig jol érzem magam,full önbizalommal,de mikor lekerül,és poloba vagyok akkor cikinek érzem magam.

Na mindegy ,jön a nyár,irány siófok és bulizás ezerrel.Azért még annyit hozzátennék,hogy nekem is számit hogy a lány milyen belül,de ha csak igy kanos vagyok nemszámít,nyilván ha komolyabb csaj kéne akkor nem egy buta cicával jönnék össze.

2010. ápr. 18. 16:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem mégis az a véleményem,hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítassz a szeplőknek és anyajegyeknek.Felesleges takargatni azokat,semmi szégyellnivaló nincs bennük!

Ez a te bőröd,hozzád tartozik,fogadd el,és akkor mások is elfogadják!

Az meg a legnagyobb marhaság,hogy a jó csajoknál ezért nem lenne esélyed!Szerintem a csajokat nem ez foglalkoztatja,ha rád néznek!

Az én párom is tele van anyajeggyel,szeplővel,de én ezt sokáig észre sem vettem.Nem azért,mert takargatta,hanem,mert az érdekelt,mikor megismertem.És én amúgy direkt szexinek találom a szeplőit és anyajegyeit,semmi bajom velük!Szóval ne foglalkozz a bőröddel,feleslegesen izgatod magad emiatt,úgysem változtathatsz rajta,fogadd el és ennyi.Akinek meg nem tetszik az ne nézzen rád,kit érdekel???

2010. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NEM az érdekelt-akartam írni,csak kimaradt:)
2010. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Baby_keh válasza:
figyu milyen mán az hogy te izélsz hogy nem akarnak veled lenni a bőröd miatt de te se lenél egy iylen csajjal am beg ott a barnító kend be vele magad oszt nem látszik meg tavaszal ha rendszeresen kennéd magadat fényvédővel nyárra eltünne és nagyából enyit tok javasolni.
2010. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!