Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán véleményt kérek!...

Spontán véleményt kérek! Elolvasnátok?! Kicsit hosszú lett, lent.

Figyelt kérdés

06.10-én jött meg a mensim utoljára,12-én kellett volna,szóval előbb,de csak két napig tartott (12-ére már el is múlt).18-án csináltam tesztet,Medi-Labbal halvány pozi lett.Vártunk egy hetet,csináltam még egy tesztet,de az negatív lett.Közben tovább próbálkoztunk a babával.07.11-én kellett volna nem megjönnie,nem jött,nemvárt napján erős pozi lett a tesztem.Örülünk,meg minden.

Ma felmerült bennem egy kérdés,hogy mi van,ha már a múlthónapban terhes voltam,azért volt két napig a mensim,és halvány a teszt?!De utána negát csináltam.

Vmelyik nap kérdezte a szomszéd,h nem vagyok e terhes.Vmit lát,nem tudom mit... Ha 6.hó elején már terhes voltam,akkor most lennék,kb.11-12 hetes,az már látszódna 2.terhességnél,nem?!

Viszont még dokinál nem voltam,mert én az erős pozitól számolok,ami most a 7.hét!

Ti mit gondoltok?Van benne vmi realitás? Milyennek kellene lenni 11 hetesen (első terhességnél nem figyeltem ilyeneket)?

Ez csak egy felvetés.

Köszi mindent.


2010. júl. 23. 21:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem vagy nem volt jó a második teszt, vagy az első hazudott. Akárhonnan számolod, majd az orvos igazolja a tényleges időt. A kérdésedre válaszolva van akin meglátszik már 11 hetesen, hogy terhes van akin nem, ez attól is függ, hogy milyen nemű lesz a baba. A szomszédom pl. még nem tudta, hogy terhes, még a teszt sem mutatta ki, de én már mondtam neki, hogy az és tényleg az volt. Akit sokszor lát az észre is veheti. A saját példámból kiindulva pedig én már két hónaposan nem tudtam a rendes ruháimat hordani csak kiengedve (gumi a gombra, s úgy begombolva, cipzár lent), pedig átlagos testalkatú vagyok. Egyénileg változó. Volt egy munkatársam, akinek már két hónaposan olyan pocija volt, mint egy négy hónaposnak. Minden terhesség más és más, úgyhogy lehet.

2010. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

ha magamból indulok ki,akkor a 2.terhességemnél már 12hetesen egész jól látszódott.de ugye ez egyénenként változó.

mi van ha júniusba terhes voltál és spontán elment és most júliusba újra babás vagy?

vagy júni 10e körül volt a beágyazódás?vagy épp utána egy késői peteérés?de az is lehet hogy a halvány + teszt érzékenyebb mit a másik.


de kíváncsi vagyok a többi "megoldásra" is.mellesleg én már elmentem volna dokihoz :-)

2010. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
ja még annyit, hogy szerintem menj el orvoshoz, már csak azért is, hogy tudd hány hetes terhes vagy. Én 4 és fél hetes voltam, amikor voltam dokinál és már akkor volt szívhangja a babámnak.
2010. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Első babámmal 7+3 hetesen voltam először dokinál,akkor már volt szívhang is,azért várok,hogy legyen mire megyek.Elvileg időben vagyok,de kíváncsi leszek én is,h a múlthónap sikeres volt e,vagy a Medi-Lab vert át engem is!

A két napos vérzés miatt a beágyazódásra gondoltam,aztán a halvány teszt,teljesen boldog voltam.Aztán jött a nega.

Amúgy mindkét teszt 25-ös érzékenységű volt.Azis amivel 11-én a nemvártnapján erős pozit csináltam.

Jövőhéten megyek dokihoz,várom már,remélem minden rendben lesz.

2010. júl. 23. 21:13
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
4 és fél hetesen nem létezik szívhang valami akkor el van/volt számolva.
2010. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem egyik terhességem sem látszódott még a 12. héten.
2010. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon korai tüszőrepedésből lettél terhes ebben a ciklusban, vagy későiből az előzőben. 25-ös teszt öt hetesen szokott nagyon erős pozitívat mutatni, akkor olyan erős a tesztvonal, mint a kontrollvonal.

A 12 hetes uh-n becslik meg a baba korát hivatalosan, ezzel korrigálják a mensitől számolt terhességi időt, úgyhogy tudni fogod, hogy nagyjából mikor estél teherbe. Gratulálok! :)

2010. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Kb.5 percet kellett volna várni az eredményig,mértem az időt,és 30 mpercen belül már láttam a kétcsíkot,és nagyon erős volt!Egyforma volt a kontrollvonallal!Nagyon megörültem.

Akkor lehetséges mégis,h nem 24-e körül volt a pém?! (Akkor volt nyúlós folyásom)

Ezt nem is tudtam,h erősen csak legfeljebb 5 hetesen mutat a teszt pozit... :)

2010. júl. 23. 22:00
 9/24 anonim ***** válasza:

Kedves hozzászóló!


Akár ultrahangos papírt is tudnék neked mutatni, meg nőgyógyászati papírt arról, hogy 4 és fél hetesen volt szívhangja a babámnak. Nem gyakori de van ilyen, ja és nem voltam elszámolva. Sőt még túl is hordtam a kisfiam. De gondolom ezt te jobban tudod nálam, akinél az eset megtörtént.

2010. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem mihamarabb menj el orvoshoz, aki megallapitja a terhesseg pontos korat. Gondolom nem szeretned lekesni a 12 hetes vizsgalatokat.
2010. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!