Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez vajon mitől lehet?

Ez vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már évek óta reggel van székletem, de a gond az, hogy nem egyszer, hanem többször is, és van, hogy ilyen hasmenés szerű. Próbáltam már változtatni az étkezésemen, de nem hozott változást. Az orvosoknak lövésük sincs mi ez. Azt mondják, hogy egészséges vagyok. 19l

Létezhet, hogy valami lelki dologtól van ez? Már is jár hasonló cipőben?



2016. júl. 29. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális! Én is minden reggel megyek WC-re, legtöbbször 2-szer egymás után, de van olyan is, hogy 3-szor! Teljesen egészséges vagyok, semmilyen egészségügyi gondom nincs.

Szerintem csak annyi az egész, hogy így állt be a szervezetünk, ilyen az életritmusunk.

Továbbá arra tudok még gondolni, hogy az első WC-zés során nem jön ki belőlünk az összes salakanyag, aminek ki kéne, és ezért megyünk 2-szer, 3-szor is.

Semmi probléma nincs ezzel!

2016. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!