Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik gyógyszertől leszek...

Melyik gyógyszertől leszek okosabb vagy minimum elhiszem hogy az vagyok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 30. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ha létezik ilyen okosító gyógyszer én is kérek. De mi hasznod lenne abból, hogy ha csak elhinnéd hogy okosabb vagy?

Minden esetre, vannak olyan vény nélkül kapható készítmények, amik serkentik az agy működését a vérkeringést, ezáltal a jobb oxigén ellátást. Aminek eredményeként, sokkal jobban tudsz gondolkodni, koncentrálni. De ettől sem száll a fejedbe magától az érettségi tananyag.

2016. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég sokat kutattam a témában, jómagam is rendszeres fogyasztója vagyok a nootropikumoknak nevezett gyógyszerek fogyasztójának. Piracetámot, nicergolint próbáltam és alzheimer-dementiára felírt szereket jelenleg is szedem őket kombinációkban... Az az igazság hogy ezek növelik a neurotranszmittereket/receptorokra hatnak és a szinaptikus plaszticitásra de a limitless NZT-48 szerinti gyógyszere nem létezik vagy ha igen akkor a Ritalin áll hozzá közel. ezek a nootropikumok indirekt módon növelik a neurotranszmittereket és sokáig kéne őket szedni, sztem a Ritalin dopamin norepinefrin reuptake(ujrafelvétel) gátló hatásával többre mennék...Igazság szerint annyira el vagyok keseredve, diagnosztizálatlan ADHD-m van egész életemben azt mondták/mondják az emberek hogy én nem értek semmihez, semmiben sem vagyok tehetséges és csőcselék vagyok, nem tudok odafigyelni eléggé csak arra ami nem kéne... szétszórt, impulziv vagyok. Én az egész nootropikum kategóriát annyira áttanulmányoztam hogy arra jutottam ez egy olyan téma amiben jó vagyok és csak úgy vágom hogyha éjfélkor felébresztenek akkor is el tudom mondani melyik szernek mi az összes hatásmechanizmusa csak hát igen ám az élet többi területében meg sikertelen vagyok és észrevettem hogy mindenki akinek jobbak a képességei azok elnyomják a gyengébbiket
2016. júl. 30. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy szemüveget.
2016. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tisztánlátás kiélesítésére csak is az oxigénellátás alkalmas! Hiába nézel nyolc dioptrián keresztül, de még távcsővel is figyelheted, ha agyad nem fogja fel, hogy mit is kell látni.
2016. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk 21 % oxigén van a levegőben, nálatok nincs ?
2016. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az összervezet oxigénellátását sem a levegő oxigéntartalma befolyásolja, hanem a vérünk oxigénfelvevő képessége és még egy sor dolog. Az agysejtek oxigénellátását, még a vérben lévő meletonin is
2016. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!