Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehetett ez az erzes?...

Mi lehetett ez az erzes? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Reg ota focizok,2013-ba nem ereztem meg ilyent csak futtam es rugtam a bort aztan 2014 fele focizas es neha nyugalom kozbe is jott egy leirhatatlan furcsa erzes nem tudom szivemtol jott-e vagy sem de olyan volt mintha onnan es furcsa erzes es hamar kohintettem es el is mulott,ez igy ment 2015ig addig voltam,verkepen is ekgkon is nem is egyen,de bincs bajom azt mondtak most 2016ra mintha sport kozbe mar nem ereznem csak ritkabban nyugalomba de meg most is felek,hogy sport kozbe elo jon es hirtelen megall a szivem vagy ilyesmi,mi lehetett ez az erzes? Lehet,hogy ahogy fociztam fejlodtem ugy a szivem is fejlodott es azert voltak/vannak ilyen tunetek? Vagy azert mert esetleg ereztem egy termeszetes erzest es tul reaggaltam? Mi lehet ez a nagyon furcsa erzes hirtelen jon csak,es akkor ugy be tudok panikolni,hogy mar focizni se merek.

2016. aug. 2. 12:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Mert sokszor van ugy,hogy tul reagalok dolgokat
2016. aug. 2. 12:14
 2/4 anonim válasza:
Nem únod mèg? Na mondd már hogy egy kicsit. Ha kivülrol latnad magad te is röhejesnek vèlnèd hogy naponta kb 2x kerdezed ugyanezt. Csak megunja egy moderator h teleszemeteled a gyakorit vègre
2016. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aza lényege nem?
2016. aug. 2. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
82.
2016. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!