Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet folyamatos hánying...

Mitől lehet folyamatos hányingerem hónapok óta?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 éve minden nap szinte folyamatosan hányingerem van. Csak akkor könnyebb a helyzet, ha teljesen kímélem a gyomrom, de amint valami nehezebbet eszek (gondolok itt pl. fehér kenyérre), akkor egyből jelentkezik. Rettenetesen megnehezíti az életem, főleg, hogy még csak 19 éves vagyok. Terhesség kizárva, tekintve, hogy majd 2 éve tart. A dokik már mindent megvizsgáltak, de semmit sem találtak, így csak a tüneteket tudják kezelni, de azt sem túl eredményesen.

Valakinek valami hasonló gondja? Roppant bosszantó mikor az embernek egész nap folyamatos hányingere van.....


2016. aug. 7. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Etelallergia? Nem tudom azt vizsgaltak-e. Vagy esetleg gyomortukrozesen voltal? Esetleges adalekanyagokra allergia? Szorongas? Depi? Panik? Ha semmi szervi oka nincs, akkor irany a pszichologus.
2016. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer velem az történt, hogy egy államvizsga előtt nagyon izgultam, nem tudtam enni, amit ettem kihánytam, és szédültem. Ki kellett hozzám hívni az orvost, aki észrevette, hogy nem jól veszem a levegőt (kapkodva). E miatt felborul a vérben valaminek az egyensúlya, és ez okoz hányingert, szédülést.
2016. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!