Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta fáj a fejem, más is...

Napok óta fáj a fejem, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Kedd-szerda óta fáj a fejem, mikor bejött ez a hidegfront (szél, később eső)

Algopyrin eleinte használt, ma este már az sem hatott

Hol olyan érzés mintha bevertem volna a fejem, máskor feszülő migrénes fájdalom, ma reggel a nyakam is fájt

Voltam háziorvosnál, azt mondta az időjárás miatt van valószínűleg neki is szokott lenni több napos migrénje ilyen hirtelen frontvaltozásnál

Ma megmértem a vérnyomásomat, alacsony volt, ittam kávét, később tornáztam itthon, rövid időre enyhült kicsit elmúlt de aztan visszajött

Más is van ezzel így? :(



2016. aug. 13. 02:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyakcsigolyádtól is fájhat a fejed, masszírozd be reuma krémmel és csinálj nyaktornát, igyál több vizet.
2016. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, velem is ez van. azt hittem, kialszom, aztán megjött, azt hittem, attól volt. hát nem. már mindent bevettem, de csak vergődöm. nekem a nyakam nem fáj. 28l
2016. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:(

jobbulást

nekem mára enyhült végre

tegnap este is tornáztam kicsit de amint abbahagytam visszajött

Édesapám kezd kicsit aggódni mondta lehet el kéne mennem kardiológiára, mondjuk nála pont most derült ki hogy vérnyomászavaros

Utóbbi félévben így is érzékenyebb voltam a frontra de ilyen velem még nem volt hogy napokig fájt a fejem

2016. aug. 13. 12:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás miatt is fájhat a fejed, ilyenkor igyál több vizet és sétálj a friss levegőn.
2016. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na én is pont ezt akartam kiírni!Most 2-3 napja fájdogál.Hol előjön, hol elmúlik.Nekem főleg hátul fáj, meg tarkó tájon, ami lehet magas vérnyomás jele is, de méregetem sűrűn és nem magasabb mint általában.Ráadásul bágyadt, álmos vagyok.Állandóan csukódna le a szemem.Olvasgattam az időjárás-oldalakat.Azt írják, ma nincs front.Akkor meg lehet, hogy a hőmérséklet változás visel meg?Nem tudom, de elég idegesítő már.Én is ittam kávét, de nem jobb, sőt, talán rosszabb.Néha valami enyhe remegést is érzek az egész testemben.Lehet kimerültség is, azt hiszem.
2016. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is fáj a nyakam is, hátul.Meg ott hátul a vállamnál érzem hogy nagyon feszes, igaz, én fizikai munkát végzek, az rátehetett egy lapáttal!Masszírozgatom sportkrémmel, nem sokat ér.Ha pár percre lehunyom a szemem és lazítok, egyből érzem, hogy jobb.
2016. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, nekem sosem fáj.
2016. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

na ki hogy érzi magát?

én hétvégén lementem Balatonra meg szép idő is volt, úgyhogy elmúlt a fejfájásom de most megint jön vissza a rossz idő :/

2016. aug. 15. 21:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma nekem is fáj a fejem.
2016. aug. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

mar reggel 7kor fájt?

am napközben kicsit ma nekem is fájt

2016. aug. 17. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!