Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta fáj a fejem. Nem...

Napok óta fáj a fejem. Nem egy helyen hanem egyik nap a tarkómnál, másnap a homlokomnál, aztán az arcom is fáj és így megy körbe a fejemen a fájás. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Gyógyszer nem hat rá, még a legerősebb fájdalomcsillapítók sem. Egyik nap hánytam is, aznap kicsit jobb volt a fejemnek.Úgy érzem mintha be lenne gyulladva az epém és a veséim is fájnak. A fájdalom a lágyékomba is sugárzik. Amúgy is nagyon fejfájós voltam mindig, leginkább a frontokra érzékeny, de 1-2 szem gyógyszer azért hatott.
2015. okt. 27. 22:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még nem írtam, hogy 3 napja nincs étvágyam, alig eszem valamit. És hogy 1 hónapja arcüreg gyulladásom volt.
2015. okt. 27. 22:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a fejed és az arcod is fáj, akkor visszajött az arcüreggyulladás, sürgősen menj orvoshoz, a hasi fájdalmakat is ki kell vizsgáltatni, mert rengeteg oka lehet.
2015. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. Én is arra gondoltam, hogy visszajött az arcüreggyulladás. Ma is nagyon zsibbad az arcom és tompán fáj a fejem. Tegnap voltam fül-orr-gégészeten, várom a röntgen eredményét. Habár a doktornő úgy látta mikor megvizsgált, hogy rendben van már az arcüregem.

Csak jó lenne egy olyan gyógyszer ami elmulasztaná a fájdalmat.

2015. okt. 28. 09:23
 4/7 A kérdező kommentje:
A hasam ma már egy kicsit jobb. A combba sugárzó fájdalmat is kevésbé tapasztalom ma már. Ez is egy visszatérő dolog nálam. Áprilisban megemeltem magam költözéskor. Azóta ha valami nehezebbet emelek, akkor napokig fáj a lágyékomnál és a combomba sugárzik a fájdalom. Fekvéskor nem érzem, de lépni nehezebb ilyenkor és az ülés is fáj. Pár nap után jobb szokott lenni a helyzet. Nem tudom ezt milyen szakrendelésen tudnák nekem megnézni?
2015. okt. 28. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Refluxod is van? Pontosabban a gyomorsavaddal nincsen gond?
2015. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Néha vissza szokott jönni a sav. Mondjuk 1 hónapban 1-2 szer kb. Nem tudok róla, hogy refluxom lenne.
2015. okt. 28. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján megfordult gondolataimban az Én szenvedéses életem. Ezek az itt fáj, ott fáj tünetek, eredhetnek egy ritkának mondott nyelőcső rendellenességből. Ezt itt most hosszú lenne részletesen ecsetelnem, de a gyógyszereknek azért nincs hatása, mert nem mindegyik jut bele a gyomorba. A nyelőcsőben rekedve ott bomlik el. Savas környezetre fejlesztett gyógyszerek lugos környezetben bomlanak le, ettől lehet émelygés, rosszullét, hányinger. A nyelőcső hátsó falára irányuló vaskos idegnyulvány viszont nincs bekötve a szervezet helymeghatározó rendszerébe, és ha ezt csipi, marja a bomladozó só, sav, ez bizony lupusz tüneteket eredményezhet. Az agyon szakosodott orvostudomány mindig betegségeket kezel, ezért nincs erre vonatkozóan célzott vizsgálat! részletes ok-okozat kifejtésért keress privátban. Esetleg gyógymódot is tudok ajánlani.
2015. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!