Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorideg a tudatalatti...

Gyomorideg a tudatalatti stressztol?

Figyelt kérdés

Van, hogy reggelente (ezen a heten mar a masodik) arra kelek, hogy hevesen ver a szivem, es nem faj de ilyen fura erzes van a gyomromban, illetve hanyingerem van. Felkelek picit setalok hatha elmulik meg kezzel probalom gyogyitani a gyomrom... Addig oke meg nem megyek a konyhaba, ugyanis ha meglatom az etelt rogton oklendezek es ha hanyok akkor ilyen sargas keserut, epet.

Most csinaltam kamilla teat azt iszom es el is multak a tunetek. Altalaban 1-2 ora alatt rendbe jovok.

Azt szeretnem attol kerdezni aki jartas ilyen teren, hogy tudalatti stressz letezik? Mert jelenleg itthon vagyok, suli sincs, semmi problema de en megis szorongok. Ez normalis?

Alapjaraton eleg szomorkas lelek vagyok sajna, de igyekszem a jot es szepet meglatni.

Valakitol valami tanacs, hogy mikent mulaszthatnam el ezt a gyomorideget?


18/L


2016. aug. 16. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Még akár reflux is lehet, és azt okozhatja stressz.

Terhesség ugye kizárt?

2016. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A terhesseg tuti nem!

Reflux-nak utana jarok

2016. aug. 16. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!