Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel este hányinger mitől...

Reggel este hányinger mitől lehet? Talán tudatalatti?

Figyelt kérdés

Reggel ritkábban, de már egy kb két hete estére mindig rámjön a rosszullét, hányinger vagy csak sziplán rosszul vagyok. Lefekvés után két órával meg felébredek és akkor is ugy érzem rosszuk vagyok,10-15 perc alatt probálom megnyugtatni magam és visszaaludni. Mitől lehet ez?

Hamarosan megyek másik városba tanulni itthonról 200kmre és nem sok ismerősöm van még, minden új lesz.

Talán tudatalatti idegesség vagy mi állhat a rossz közérzet, hányinger mögött ?

18/L

Valakinek volt már ilyen ? Ha igen meddig tartott és mit tett ellene ?


2011. aug. 20. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet idegesség..Terhesség nem lehet???
2011. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az kizárt. fizikai lehetetlenség :D
2011. aug. 20. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,ez lehet a stressztől, de önmagában nem csak a továbbtanulástól. Ezt egy felnőtt, tudatos embernek simán kell vennie. Valami más dolog nem volt közben?
2011. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát azért gondoltam erre az okra, mert alapból ráparázós vagyok a dolgokra. más most nem jut eszembe, csak ugy gondoltam, ha ez betegség lenne akkor nem csak este jönne rám.. :S
2011. aug. 20. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem sok a savad?

Nálam ez elég gyakori, sajnos, bár én már 33 vagyok 2 gyerekkel. Nem ég a gyomrom, semmi savtúltengős tünetem, csak azok, amiket leírtál. Én azután leszek jobban, ha jó hideg vizet több kortyban megiszok és úgy böfögök, hogy egy kis sav visszajöjjön. De van, hogy elég, ha vizet iszok.

2011. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott ez is. Kiprobáltam amit írtál és jobb lett. Köszönöm a tippet ! :)
2011. aug. 27. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy betegség tünetei csak reggel, meg este jelentkeznek, nem jelenti, hogy amúgy meg jól vagy. Ugyanis a reggeli, meg az esti időszak jelentős a napi életben!

De tudod vannak bizonyos dolgok, amik az embert ebben a korban foglalkoztatják, vagy aminek a tényét maga sem hajlandó elfogadni. A továbbtanulás, mint stresszhelyzet, inkább feldob, mint bánt. Még a sav-túltengés sincs véletlenül. Így kezdődik. Old meg azokat a gondokat, amik bántanak. És elmúlik ez is. Beszéld meg valakivel, ha van olyanod, ha meg nincs, ez itt a legszemélytelenebb.

2011. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia tudom már nagyon régi de mi volt a probléma? Megoldódott? :)
2021. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!