Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szivritmuszavar mitol alakul ki?

Szivritmuszavar mitol alakul ki?

Figyelt kérdés

Mindig ugy erzem mintha volna szivritmuszavarom es van amikor ugy erzem,hogy csak pillanatnyit tart de megerzem,ez lehet szivritmuszavar?

Nem cigizek,nem iszok alkoholt,jo a vernyomasom akkor mitol alakul ki? 15/F s ilyen fiatal korba van-e? Vagy oreg korba inkabb? Es ekg kimutatna-e ha volna?



2016. aug. 18. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ekg csak azt mutatja ki ami abban a pillanatban történik mikor nézik. Szívritmuszavar minden embernek van az életében legalább egyszer és nagyon ritka hogy súlyos betegség legyen. Általában ez normális dolognak számít mindegy hány éves vagy. Csak úgy random is jelentkezhet bár mostanába amilyen időjárás van ne csodálkozz hogy zavarod van. Nekem is sűrűn van és én sem iszok sem cigizek. 21N
2016. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es akkor a barataimnak,hogy nincs vagy ilyesmi? Es akkor nekem potyara csinaltak a doktorok az ekgt ha nem mutat ki semmit? En olvastam neten,hogy a cigitol,alkoholtol,drogtol,vernyomastol ezektol alakul ki
2016. aug. 18. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen csak azoktól. Jöhet random pl egy rossz testtartástól is. Majd lesz nekik is. Sokan amúgy meg sem érzik olyan minimális.
2016. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha szivritmuszavar van akkor baj van a szivvel es ha baj van a szivvel akkor ekgval nem tudjak megallapitani? :(
2016. aug. 19. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A szívritmuszavar teljesen normális dolog nem érted? Ha az egész napod abból állna ki akk is kapnál rá gyógyszert és elmúlik. Ha olyan nagy probléma lenne a szíveddel azt kimutatta volna.
2016. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!