Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alkar "fájdalom" egy pontban?

Alkar "fájdalom" egy pontban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lettem figyelmes hogy az alkarom (csuklomtól lefelé kb 5-7cmre) egy ponton érzékeny a nyomásra illetve nem csak nyomásra hanem nem annyira erős érintésre 1-2 napja...igazából hasonló érzés mint amikor pl. beütöm valahová és lila folt lesz ott...Mitől lehet ez?


Lehet véletlenül beütöttem vhova és nem emlékszem rá,vagy esetleg vmi komolyabbra gondoljak?


Alaphelyzetben (mmint nyomás stb. nélkül) egyáltalán nem fáj. És nyomásnál is elég enyhe fájdalomnak írnám le,de mindenképp érzékenyebb ott valamiért.


Előre is köszi a válaszokat/tanácsokat!


L/22



2016. aug. 19. 06:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet beütötted, megrántottad, megerőltetted. 1-2 hétig ne nyomogasd pihentesd ha nem múlik el akkor doki de sztem nincs komoly baja.
2016. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!