Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul vagyok, mit tegyek?

Rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Panikbeteg vagyok , lassan jon a suli , mar tiszta rosszul vagyok , rossz a kedvem , felek a rohamoktol stb , mi lesz ha ram jon , ut közben vagy oran ? Mit tegyek ? ( pszchologus , pszchihiater volt kb semmit nem ért )

2016. aug. 22. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Meddig jártál pszihiátrhez? Nem varázsütésre gyógyulsz meg. Amúgy lehet csak rossz szakembert választottál, nézz körül a neten válassz egy jó dokit aki tud felírni hoszú távon ható nyugtató készítményt.
2016. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyógyszer ....
2016. aug. 22. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
gyógyszert ha nem szedsz akkor így is fog maradni az állapotod. Antidepresszáns a minimum de lehet hogy neked már antipszichotikum is kell ha ennyire súlyosak a tüneteid. Emellett pszichológussal érdemes feltárnia pánikbetegséged okait!
2016. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!