Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Estenkent faj a fejem, mitol...

Estenkent faj a fejem, mitol lehet? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
4 napja minden este elkezd fajni a fejem mikor aludni kell menni es olyankor hirtelen alom tor ram, de a fajdalomtol nem tudok elaludni. Ha megis sikerul, arra ebredek, hogy nagyon faj, tehat minnel tovabb, annal jobban faj. Eloszor csak egy oldalt, aztan tovabb terjed szep fokozatosan, de ott ahol elkezdodik sokkal jobban faj. Az este probaltam vizes borogatassal lejebb vinni (hatha a vernyomasom miatt van), de nem segitett. Aztan probaltam egy kis edest enni, viszont azt mar orvossag utan probaltam, szoval nem tudom melyik segitett. Csakk ez olyan fura, hogy estenkent kezd el fajni.
2016. aug. 24. 20:32
 1/3 Ignis Subdialis ***** válasza:
A fejfájás egy tipikusan olyan dolog, aminek van millió megjelenési formája és egy eléggé rejtélyes terület az orvostudomány számára is, még olyan is van, hogy Fejfájás Ambulancia, de oda csak beutalóval juthatsz be. Mivel a Te fejfájásod eléggé karakteresnek tűnik, érdemes lenne az internetes böngészés helyett inkább elmenned a dokihoz. Ha azt mondja rá, hogy tolj be rá Algopyrint - vagyis tüneti kezelésre biztat és nem küld tovább szakrendelésre, akkor nem épp a megfelelő doki, de reméljük, hogy ennél jobb szakember! Ez egy eléggé egyértelmű tünet határozott megjelenési idővel és kiterjedéssel, ez "szerencsés", ezzel hátha tudnak kezdeni valamit. Sok fejfájásról nem tudják mi okozza és nem tudnak semmit csinálni vele ezért, egy ismerősömnek pl. ételintolerancia okozott konstans migrént egész gyerekkorában, csak akkoriban még egyáltalán nem törődött senki ezzel az ételintolerancia jelenséggel, úgyhogy vonogatták a vállukat évekig, mire kiderült.
2016. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nikius válasza:
Igyál sok folyadékot, és kevesebbet stresszelj!
2016. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem ismerek egy normális dokit sem a környéken. Egyszer bementünk, mert rosszul voltam a mensim miatt a gyógyszer nem hat soha, szóval mikor már ájulok elfele, könyörgök, hogy csináljanak velem valamit. Szóval bementünk egész nap ott ültünk, hogy mit találnak vagy mit nem, mert vettek mindenféle vizsgálatot, aztán oda jön hozzám egy orvos és letud egy annyival, hogy "biztos megettél valami gyorskaját az uton és attól lettél rosszul", na itt "felszaladt a vérnyosom" az idegtol :D el vplt mondva mi a bajom és nem is azt nézték. Késobb, mikor már otthon voltam, rámtört a fosás(elnézést), szóval rájöttem, hogy az a lötty amit megitattak velem, nem azért volt, hogy elmúljon a fájdalmam, hanem hogy tisztítsa ki a gyomrom mert valszeg megrontottam a gyomrom a gyors kajával amit mellesleg nem is fogyasztok :D ez csak egy eset ilyen idióta dolgokat csinálnak mindig...

#2 sok folyadékot iszok, ez nem lehet probléma, viszont a stresszt nem tudom mellozni sajnos :(

2016. aug. 31. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!