Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 169 cm,57kiló sok? Épphogy...

Luna0026 kérdése:

169 cm,57kiló sok? Épphogy összeér a combom, de nekem már olyan soknak tűnik. Férfiak/nők, nektek mennyi az ideál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sok az 57kg. Ha elégedetlen vagy az alakoddal, akkor sportolj.


Ja és hidd el, az emberek nem súly, magasság alapján keresnek maguknak párt, szóval ne aggódj. (persze ha kövér, vagy vézna valaki, az tehet az emberben egy rosszabb benyomást)

2016. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sok. Én 164 vagyok, ehhez 55 az ideális, utánanézhetsz a neten táblázatokban, hogy a te magasságodhoz és életkorodhoz (a felhasználóneved alapján ugye lány vagy) mi az optimális, és ezen túl még meddig jó.
2016. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez elég vékonynak tűnik, de függ a csontsűrűségtől is. Ha épphogy összeér a combod, akkor valószínűleg vékony vagy. Ha "soknak tűnik", akkor testképzavarod van.
2016. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!