Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon félek, hogy szajrakom...

Nagyon félek, hogy szajrakom van. Mennyi erre az esély?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre a nyelvem hátulján, de nagyon hatul fehér holyagszeruseget, az egyik oldalt van egy kis dudor, mintha pattanás lenne, a másik oldalt meg mint egy fehér holyag. Eddig nem ereztem most gombocerzes van a torkom van (de ezt lehet csak bebeszelem) egy idióta voltam, dohányoztam két évig és a fogaim is eléggé elhanyagoltam. Mennyi az esélye,hogy ez rák? Nagyon nagyon félek. 20 éves vagyok
2016. aug. 27. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy sima afta lehet.
2016. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Anya megnézte nekem, azt mondta azok csak mirigyek és ha néha kicsit megduzzad az nem gond.
2016. aug. 27. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet, de azért egy gégésznek is megmutathatnád. Gondolom, anyukád nem az.
2016. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hipochonder vagyok és már semmit nem vesznek komolyan, meg én sem igazán tudom magam komolyan venni. Lehet kiakad a háziorvos , ha elmegyek hozzá megint egy " hülyeséggel"
2016. aug. 27. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy jó fogorvos is ki tudja szűrni.
2016. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elmegyek dokihoz, de hétfőig mindenképp várni kell és nagyon ideges vagyok :(
2016. aug. 27. 19:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azt olvastam, hogy a nyelvrák általában a nyelv oldalán alakul ki, nem nyelvháton+ 50 év kor felett gyakori azon belül is férfiaknál (én nő vagyok). Szóval nagyon remélem ez csak valami más, ami ártalmatlan.
2016. aug. 27. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Az. Tudod is magadról, hogy hipochonder vagy, úgyhogy nyugi.


Egyébként pszichológustól származik a hipochondria diagnózisa, vagy saját? ;-)

2016. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jártam pszichológusnál ő ezt így nem állapította meg rólam, akkor még inkább pánikbetegség volt. Jobban lettem és abbahagytam, de pár hónapja kezdődött először halálfélelem majd hipochondria.. Azóta minden héten más betegség miatt parázok. A többit betudtam annak, hogy ugye bebeszélem a tüneteket, de az a valami a nyelvemen az látható dolog, ezért ijesztett meg különösen.
2016. aug. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!