Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós vagyok. Már...

Depressziós vagyok. Már régóta ez van, de csak most vettem magamon észre. Mi ilyenkor a teendő? Van esély ebből kikavarodni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi az ég világon nem okoz nekem örömet. Vannak nagyon jó napjaim, de azok egy átlagos ember normál napjaival egyeznek meg. Úgy érzem lassan kiszívja az életet belőlem. Valaki kérem valahogy segítsen!

18/F


2016. jan. 5. 17:58
 1/4 anonim válasza:
Ez nem depresszió, csak egyszerűen kedvtelen vagy. Szerintem azért lehet, mert úgy érzed, hogy nincs rendben az életed. Ajánlom, hogy tűz ki magad elé egy életcélt és azt próbáld elérni. Fejleszd magad, az önbizalmad, olvass könyveket, tanulj meg gitározni persze csak ha szeretnél, és probáld úgy csinálni, hogy ne nagyon legyen időd a roszkedvre. Velem is hasonló volt és ez nekem nagyon jól bejött.:) 19/F
2016. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy depressziós nem tudja fejleszteni magát, nem tudja elfoglalni magát a kedvenc hobbijaival, mert már ahhoz sincs kedve. Olyan könnyű mondani, hogy "Kezdd el ezt, meg azt", de nekünk olyan nehéz, szinte lehetetlen elkezdeni. Nekem a rajz volt a mindenem. Most undorodom a rajztól, se kedvem, se energiám nincs rajzolgatni... Szóval nem olyan könnyű ez, kedves előző válaszoló!
2016. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elhiszem, szeretném, hogyha ezt a vidit megnéznétek: https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58 egy kis motiváció és tényleg segít szóval hallgassátok meg. Ha egyáltalán nincs kedvem semmihez akkor mindig ezt hallgatom meg. Sajnos ez a világ kegyetlen sokszor és pont ezért kell saját magad fejleszteni folyamatosan, egyedül véghez vinni mindent, hogy tiszteljenek mások és példa légy azok számára akik hasonló cipőben vannak. :)
2016. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#Ugyan ez van nálam is. Egyszerűen semmi, hiába mondják akár sokan akár több ezren hogy mi szeretünk stb. nem változtat rajt, mert nem hiszünk nekik, nem okoz örömet az, ha figyelnek, akár felnéznek ránk. leírhatatlanul rossz érzés. Aki nem szenved ilyenben az képtelen ezt felfogni, de köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 5. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!