Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet az, hogy állandóan...

Miért lehet az, hogy állandóan hányingerem van?

Figyelt kérdés
Már kb egy hete folyton hányingerem van, ha eszek, ha nem eszek. Szokott az idegességtol is hányingerem lenni, lehet, hogy a suli miatt van... de nem lehetek folyton ideges, a nap nagy részében rosszul vagyok es nem tudok mit kezdeni vele. Nem hanytam, bár volt mar, hogy közel voltam hozzá, de utálok hányni ezért elég jól vissza tudom tartani. Nem tudom ezt így tovább kibírni, bármit eszek, nem segít. :( Volt már ilyen valakivel? Legyszi segítsetek:( 16/l

2016. szept. 1. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3-4 napig volt hányingerem, tegnap múlt el, nem tudom mitől lehetett, borsosmenta teát ittam, az valamit segített. Szerencsére már tegnapelőtt óta nincs.


Ha nem múlik menj orvoshoz.

2016. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A hányinger ellenszere a hányás, éhgyomorra egyél valami kicsit és hajrá.
2016. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2- es vagyok, és amikor eszel jól rágd meg és igyál egy nagy pohár vizet rá.
2016. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!