Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden nap hányingerem van,...

Minden nap hányingerem van, és nagyon fáradékony lettem, állandóan álmos vagyok. Mi lehet ez, érdemes lenne orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Több hónapja tart, eleinte azt hittem, csak ellustultam, de sokszor azt érzem, hogy mozdulni is alig van erőm, állandóan elalszok, amint a fejem letehetem/hátra dönthetem. Mélyen, nyugodtan alszom, mégis. És a folyamatos émelygés is aggaszt. Ja és gyulladt pattanásaim is nőttek, a bőrgyógyász kencéi sem segítenek. Érdemes kivenni egy nap szabit, hogy el tudjak menni orvoshoz ezzel a problémával, vagy ne aggódjak, mert ez semmiség?
2015. szept. 17. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
menj el, csináltass egy laborvizsgálatot, abból kiderül sokminden, pl vashiány vagy vérszegénység, ha negatív lesz minden akkor csak őszi fáradság és egy kis vitaminkúra segít.
2015. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!