Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha azt mondtak a doktorok...

Ha azt mondtak a doktorok nincs baj a szivemmel akkor hihetek nekuk?

Figyelt kérdés
Voltam mar sok ekgn,szivultrahangon is voltam,verkep,hallgattak is meg a szivem, azt mondtak nincs baj a szivemmel es kerdeztem sportolhatok-e azt mondtak nyugodtan, ha ezt mondtak hihetek nekuk? Vagy kell csinaljak terheleses ekgt is ? :/

2016. szept. 2. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha lett volna bármilyen indok, ami alapján javasolják a további vizsgálatot, megtették volna. Pláne ha több, egymástól független orvosról és vizsgálatról beszélünk.

Mi alapján gondolod azt, hogy baj van a szíveddel?

2016. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért csináltattál ennyi tesztet?Azert mert előzőleg baj volt vele?Ha igen, akk mindenkepp csinálj egy terheléses ekg-t
2016. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem volt elotte baj szerencsere hanem en focizok ragota s akkor volt olyan,hogy furcsa erzes jott s en a szivemre fogtam aztan nem tudom az-e de most is van amikor erzem ritkan es akkor lattam sok focistat ossze esni a palyan akkor olvastam interneten szivbajokrol es akkor eleg hipochonder lettem aza furcsa erzes most is elo elo jon de most mintha csak nyugalomba de amikor erzem gyorsan oda teszem a kezem a szivemhez es dobog normalisan tehat nem tudom attol van-e vagy sem es ezert vizsgaltattak annyiszor magam,hogy biztosra tudjam meg,hogy baj van-e amugy panikos is vagyok
2016. szept. 2. 19:56
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Hazudnak, ne higyj nekik! A terheléses EKG se mutatja meg az extrasystolédat. Tarts ki! Minden testmozgás halálos veszélyeket rejt réd nézve! Ha eldöntötted, BETEG vagy, és kész!
2016. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Aztan nagyon figyeltem/figyelem a szivem es akkor van olyan hogy belegzesre felgyorsul es amikor kifujom a levegot vagy bentartom kicsit akkor marad egy kis szunet es akkor lassul s akkor azt hittem az is betegseg de allitolag legzesi aritmia azt olvastam itt Gyk-n
2016. szept. 2. 20:01
 6/16 anonim ***** válasza:
Már múltkor is te voltál a helikopter!
2016. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#4 hagyjad az ironiadat
2016. szept. 2. 20:02
 8/16 A kérdező kommentje:
Honnan tudod ez a furcsa erzes pont extrasystole? Az is lehet nem a szivemtol jon
2016. szept. 2. 20:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Bizony lehet. A hasadból is jöhet.
2016. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
En annyit szeretnek megtudni 4ekg ,szivultrahang eleg volt-e hogy kideruljon szabad-e sportoljak vagy nem szabad,mert nekem azt mondtak nyugodtan sportoljak,vagy kell csinaljak terheleses ekgt? Ahova nem fogok tudni elmenni mert a szuleim azt mondtak ne is halljanak kivizsgalasrol tobbet
2016. szept. 2. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!