Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hipochonder es a panikbetegseg...

Hipochonder es a panikbetegseg tud ilyen tunetet csinalni ha nem talaltak semmit a doktorok?

Figyelt kérdés
3-ekgn is tul vagyok,verkepen mindenen es minden jo lett,magnesium b6ot szedek,azt mondjak magamba beszelem be a betegsegeket,erzem a szivdobogasom ez is idegesit meg megremiszt es az,hogy a kezem a szivemhez teszem es erzem hogy belegzesre gyorsan dobog es ha kifujom akkor meg mintha maradna szunet es akkor dobog lassan,egy konkret valaszt kerek ez termeszetes,igen vagy nem? Es ha kapnek valaszt akkor tobbet nem nezegetnem magam,csak ez a szunet idegest,termeszetes?

2016. júl. 8. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Normális. Tedd a csuklódra a kezed, tapintsd ki a pulzusod. Belégzésnél mindig gyorsabb, kilégzésnél lassabb.


Én is hipochonder/pánikos vagyok. Néha én is beleidegeskedem magam a szívszúrásba. Tudom, hogy baromi nehéz, próbálj lenyugodni.

2016. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha szur a szivem az egyaltalan nem erdekel engem,nem tudom miert azt fel se veszem de ugy erzem amikor belelgzek gyorsul oke de amikor kifujom olyan mintha maradna szunet ez is termeszetes?
2016. júl. 8. 16:51
 3/21 anonim ***** válasza:

Minden normális, nyugi :)


Amúgy a psziché különféle testi tüneteket is tud produkálni, amit most nem részletezek, nehogy beinduljon mégjobban a fantáziád ;)

2016. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jajj dejo ha normalis, mar 2 eve ezen tunodok nem-e nem normalis es hogy az orvosok nem vettek eszre
2016. júl. 8. 16:57
 5/21 anonim ***** válasza:
És két év alatt egy orvos sem mondta el neked,hogy minden földi ember teste így működik? Szülők,barátok,rokonok,tanárok sem,senki? Menj oda az első emberhez,aki nem néz hülyének, nézd meg a pulzusát miközben figyeled a légzését. Annyira aggaszt,hogy két év alatt egyszer sem jutott eszedbe rákérdezni?
2016. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Deigen,ra kerdeztem es azt mondtak igy mukodik de nem hittem nekik,neztem osztalytarsamnak is a pulzusat nekinisnugy volt de en azt nem ereztem hogy szunetet hagy es akkor megjobban megijedtem hogy csak nekem
2016. júl. 8. 17:18
 7/21 A kérdező kommentje:
Focizok is amugy.
2016. júl. 8. 17:19
 8/21 anonim ***** válasza:
27. kiírás.
2016. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jolvan mar na...de ha konkret valaszt kapnek nem irnam ki
2016. júl. 8. 22:09
 10/21 anonim ***** válasza:
Ba....za már meg rohad élet,hogy komolyan ki tudod hozni az emberből az állatot,hogy nem ölt még meg téged senki,attól kellene félned nem a szívverésedtől! Most itt írja neked mindenki,hogy IGEN TE FAX EZ NORMÁLIS. Az előző x számú kérdésedben is leírták,hogy IGEN EZ NORMÁLIS. Gondolom az elmúlt két évben 225 ember elmondta neked,hogy IGEN EZ NORMÁLIS,MINDENKIVEL ÍGY VAN. Konkrétan ezt mondják neked mit a szart nem fogsz fel? És akkor még irkálod nekem itt a kis szaros üzeneteidet ugyanazzal a kérdéssel. Szerintem te egyszerűen végre azt akarod hallani valakitől,hogy nem,minden más embernek egy nagy hosszú sípszó van a mellkasában,nincs is szívverése,az hogy neked van,azt jelenti,hogy meg fogsz dögleni...amit amúgy szívből kívánok neked,az ilyenek nem tudom mit keresnek a világon. Illetve amint mondtam inkább az emberektől kellene félni a te esetedben nem a saját testedtől.
2016. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!