Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már veletek ilyen?...

Volt már veletek ilyen? Sikerült javítani rajta?

Figyelt kérdés

Egy ideje néha azt érzem hogy nincs életkedvem,vagy lelki erőm.Egy ideig egy bizonyos szerelmi dolog miatt volt ez,aztán most más dolgok miatt is (egyetem miatti idegességek,családi sértődések,veszekedések)

És pl tegnap is már éreztem valamit hogy nem akarok aludni,úgy éreztem nem jó nekem sehol.Reggel meg délelőtt ma ugyanúgy nem sok életkedvem volt.Enni se sokat ettem,de mikor eldöntöttem hogy mégis eszek valamit (olyat amit szeretek),jobban éreztem magam fokozatosan.

Most este megint egy kicsit azt éreztem hogy nincs lelki erőm például hajat mosni,meg megint kicsit olyan érzésem lett hogy nem igazán érdekel semmi.Szerintem főleg az vigasztal hogy felvettek arra a szakra amit szerettem volna,és hogy azt a tantárgyat tanulom majd mit szeretek.Mivel szinte elképzelhetetlenül szeretem,ez valamennyire mindig felvidít és erőt ad.De ezen kívül szerintem kb. semmi.Mondjuk néha a szüleim is eszembe jutnak,hogy szeretnek..de ettől még az ő sértődéseik is idegesítenek (most már mondjuk magam se tudom mi idegesít és mi az ami már nem)



2016. szept. 5. 23:10
 1/2 anonim válasza:
Velem már volt hasonló. Egyszerűen csak azt csináltam, amit szeretek, olyan emberekkel töltöttem a szabadidőm, akikkel élveztem az együttlétet, és így visszatért az életerőm is. Plusz koncertekre is jártam, a pogó segített kiadni magamból a stresszt, illetve új emberekkel ismerkedtem. Ez aztán nagyot dobott az önbizalmamon, mert nem vagyok egy extrovertált személyiség. De próbálj ki valami művészeti dolgot, ha az a típus vagy, pl rajzolj, vagy írj verset. Nekem ez is segített. A lényeg, hogy érezd jól magad :D
2016. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lol tökéletesen leírtad a személyiségem :'D
2016. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!