Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lettem rosszul az...

Miért lettem rosszul az éjszakai műszaktól?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem meg a munkámat a mostani munkahelyemen éjszakás műszakban, este 10-től reggel 6-ig.

Ettem normálisan, aztán ittam pár kávét és kb hajnali 2-ig semmi bajom nem volt, de utána sajnos végigrókáztam szinte az egész hátralévő műszakot :/ Szerencsére a feletteseim nagyon kedvesek voltak, de meg voltak áldva azzal, hogy biztos nem ettem eleget/ideges voltam, hiába mondtam hogy egyik se így van. Létezik, hogy csak mert korán kelő típus vagyok, ennyire megviselné a szervezetemet az éjszakázás? Vagy esetleg a kávé lehetett a ludas(nem iszok sok kávét, ált. heti 1-3 csészével, most pár órával előtte ittam 3-at, mert máshogy nem bírtam volna)? :S



2016. szept. 10. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehet attól is, hogy ezt nem szoktad meg, hogy éjszaka ez van. De gyomorideg is lehet és izgulhatsz is a munka miatt, ez természetes lehet. Igyál nyugtató gyógynövény teákat. :)
2016. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az éjszakai műszaktól lettél rosszul, max a sok kávétól. Ha kell is a kávé, vidd magaddal termoszban, ne idd meg így egyszerre. Oszd be szépen!
2016. szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz rosszul ennyi kávétól.. Főleg nem hányni ...
2016. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1.: egyáltalán nem voltam ideges, sőt :)

2.: a kávéra én is gyanakszom, lehet sok savat csinált :S De nagyon rossz volt, iszonyú égő hogy már az első munkanapomon baj volt velem... :(

2016. szept. 10. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:

"De nagyon rossz volt, iszonyú égő hogy már az első munkanapomon baj volt velem... "


De mégis kisebb szorongás miatt is az lehetett.. Általában ilyen volt. Gyomorideg még ha nem is tudod. Ugyanolyan érzés. Hányinger/Hányás és stb. Sajnos sok emberben válthatnak ki ilyen dolgokat első munka és stb.

2016. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még soha ilyen nem fordult elő velem egyik régi munkahelyemen sem, nem vagyok ideges természet. Főleg azok után nem idegeskedhettem, hogy a főnök megdicsért, amiért ügyes voltam, hamar betanultam.
2016. szept. 10. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Az energia lesz a lényeg, tehát a cukor. Igyál egy kávét a koffein miatt, utána bármilyen cukortartalmú termék megfelelő. Az energiai ital se a koffein miatt "jó", hanem a cukor.
2016. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem szoktad a kávét, és most benyomattál hármat, simán okozhat olyan mértékű gyomorideget, hogy kiadsz magadból mindent.
2016. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!