Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az ejszakai izzadas oka?

Mi lehet az ejszakai izzadas oka?

Figyelt kérdés
Sokszor arra ebredek fel inkabb koran reggel minthogy ejszaka, hogy teljesen le vagyok izzadva a mellkasom es a nyakam. A szoba homerseklete megfelelo, nem vagyok tulsagosan betakarva nem is vastag a takaro... Ma epp felalomba voltam mikor ereztem h kezed izzadni igy azonnal minden takarot ledobtam magarol, de igyis ilyen hohullam szeruen teljesen leizzadtam, majd padig elkezdek fazni... Aztan ilyen 5 perc utan visszaallt a "normalis" helyzetbe a testem... Ez az allapot par honapja kezdodott, nem minden nap de eleg gyakori es csak alvas kozben fordult elo.... Nem tudom h volt e ilyen valakinek esetleg tudna mitol lehet?
2016. jún. 29. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyel kinai angyalgyokeret, az tipikusan erre jo. Elmulik tole.

N

2016. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nálam is előfordult, és én sem tudtam, hogy mitől lehet. Végigolvastam a netet, de nem találtam rá magyarázatot. Végül egy véletlen folytán arra jöttem rá, hogy akkor a legintenzívebb az izzadás, ha sok tejes ételt fogyasztottam előtte való nap. Ahogy elhagytam a tejet, és minden tejes dolgot, megszűnt az izzadás teljesen. Végül is kimutatták, hogy tejallergiám van. És nem csal laktóz, hanem tejcukor is. Érdekes, hogy az előző weblap, amit küldtek neked, az izzadás okaként meg sem említi az ételallergiát. Ez a tejallergia bármely életszakaszban kialakulhat. Nekem 71 évesen jött elő. Pedig még a tejet is tejszínnel ittam addig...
2016. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!