Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet magnéziumhiány?

Jocika147 kérdése:

Ez lehet magnéziumhiány?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy hónapok óta (de lehet 2-3 éve is már magam sem tudom ) nem tellik el ugy nap, hogy ne érezzem azt hogy fáradt vagyok, levert érzésem van, fejem is szokott fájni gyakran, néha izomgörcseim is vannak a combom illetve a vádlimnál, illetve mostanában van ugy hogy ( legalábbis én úgy érzem ) hogy minden ok nélkül feszült vagyok. Egyépként is stresszes vagyok, de ez már azért túlzás. Olvasgattam a neten egy pár helyen azt olvastam hogy ez magnézium hiány lehet. A munkahelyemen is mondták hogy valoszinűleg e miatt van az hogy mindig fáradt vagyok, és teljesen mindegy hogy mennyit alszok például egy nap, hiába probalom magam kipihenni nem segit semmit. Gondoltam elkezdem szedni ezt a MagneB6 vitamint. Valakinek van vele tapasztalata? Tényleg használ? Illetv gondolom vény nélkül kapható gyógyszer. Válaszokat előre is köszönöm
2016. szept. 11. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Magnéziumhiány nem szokott fellépni, ez csupán kereskedelmi reklámijesztgetés.
2016. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
normális választ vártam nem hülyeséget. miért nem mondod mindjárt azt, hogy a magnézium nem is létezik?
2016. szept. 11. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább menj el a háziorvoshoz, kellene egy vérvétel és utána majd ő megmondja, hogy kell-e szedned valamilyen vitamint,
2016. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, köszi szépen .
2016. szept. 12. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!