Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azt mondta az neurológus,...

Jelta kérdése:

Azt mondta az neurológus, hogy pánikolok és ezért rossz a közérzetem?

Figyelt kérdés

A háziorvosom küldött el neurológushoz azokkal a tünetekkel, hogy fejfájás, szédülés érzet, álmatlanság...

de mind ezt megelőzte a fülsistergés amit egy strand utáni élmény után vettem észre. Persze utána néztem és nem gyógyítható szöveget láttam mindenhol ezért el is kezdett idegesíteni... a fül orr gégész azt mondta stressz a neurológus is azt mondta stressz és írt fel gyógyszert hogy szedjem. Én szedtem! Eltelt 1 év a fülem ugyan úgy sistereg csak közben elhagytam a gyógyszert 1 hónapja furcsa érzés van a fejemben minden fejfordításnál áramütés érzést érezte a fejemben. Ez egy elvonási tünet de mikor ürül ki teljesen? Én úgy gondolom, hogy nekem ezt az egészet ez a fülsistergés váltotta ki mivel azon kezdtem el idegeskedni, hogy most már sosem lesz a régi? Ki mit tanácsol nekem? Hogyan tudok magamon segíteni illetve mi ilyenkor a legjobb megoldás? Én ki merek menni az utcára nincs tömeg fóbiám sem, semmi gondom vagyis én úgy gondolom, hogy soha nem is pánikoltam csak könnyű volt erre rákenni...


2016. szept. 16. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt el kell fogadnod, hogy a fülzúgás jelenleg nem gyógyítható. Ezen kár is idegeskedned. Nem hiszem, hogy az orvos bármit is rád kenne. Hozott anyagból gyógyít. Ha a fülzúgáson kívül minden más tüneted rendbe jött, akkor okés a dolog. Azt semmiképpen nem kívánhatod, hogy ez miatt agyműtétet végezzenek rajtad. Nem is tudják hol kellene...
2016. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fülzúgást is meg lehet szüntetni némi plusz oxigén bevitelével. részletesebben privát
2016. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!