Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet kedvet csinálni...

Hogyan lehet kedvet csinálni a mozgáshoz? Nem tudom magam rávenni, hogy napi fél órát intenzíven mozogjak, pedig tudom, hogy kellene.

Figyelt kérdés

#lustaság #testmozgás #egészségjavítás
2016. szept. 21. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Youtube-on nézel ilyen videót és együtt csinálod az illetővel ritmusra tornázol vele, vagy ilyen mobil alkalmazást töltesz le.
2016. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

az ugra-bugrával csak hülyét csinálsz magadból, és semmi haszna, ha 1 óráig csinálod megállás nélkül, kb 2 almát égetsz el.

Vegyél cserélhető tárcsás súlyzót és minden héten látod a különbséget

2016. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A súlyzózásnak aztán van értelme, ha valaki mozogni akar....


Nem tudsz mást, csak azt, hogy minden nap mozogsz. Esetleg jutalmazhatod magad valamivel, ha ez sikerül, büntetheted, ha nem (a jutalom ne egy tábla csoki legyen). De az akaraterőd csak úgy fog fejlődni, ha kitűzöl egy célt, és ahhoz tartod is magadat. Ha így nagyon nem megy, legyen az a cél, hogy a héten minden nap mozogsz. Aztán a jövőhéten is, azután is, mikor ez már erőfeszítés nélkül megy, akkor a következő 2 hétben mozogsz, majd 1 hónapban, stb...

2016. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a több napos ülőmunka után egyszerűen igénylem a mozgást. De pl megoldom úgy, hogy biciklivel járok melóba. Nálad ez nem kivitelezhető?
2016. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

a súlyzózás nem mozgás?

az ugra bugra soha nem erősít és lesz könnyebb, csak, hogy tisztázzuk :D

2016. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én arra szoktam gondolni, h ezzel is csak szebb és formásabb testem lesz :)

utána még jobb kedvem is van mindig, hogy ez az megcsináltad és beleadtál :)

2016. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Talán azt kellene éreznem, hogy a mozgás öröm.Egyébként jógázom, csoportban, heti kétszer, de az nem izzaszt meg, csak jól kilazít.
2016. szept. 22. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!