Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jó napot! Tudnának ajánlani...

Jó napot! Tudnának ajánlani olyan "hashajtó" gyógyszert amely "kíméletes" és hatásos?

Figyelt kérdés

Ha lehet vény nélkülit.


Amire én gondolok az olyan típusú lenne, amely beindítja a beleket, de egyúttal a székletet is - hmm... "lágyítja" fogalmazzunk így. Szóval egy sima hashajtó nem lenne jó, mivel az könnyen eredményezhetne egy "se ki se be" állapotot amit már eléggé ismerek és félek is tőle (legrosszabb tünete a vizelésképtelenség). Igazából már az is megfelel ha a gyógyszer képes lenne "szétosztani" a székletet kisebb darabkákra... (az eddigi "saját hashajtásaim" során sikerült, de most más szituáció van).


Igazából relatíve gyors hatású lenne a jó, mert félek, hogy meg fogok halni napokon belül, ha ez így marad. Sajnos titkolnom kell a dolgot, így szeretném megoldani...


Tudtok olyat ami jó erre és segített nektek vagy ismerőseiteknek? Én eddigi google-kutatásom alapján 2 gyógyszert találtam amikkel úgy érzm megoldhatnám az egyik a "Bolus laxans" székletlazító a másik pedig a "Moxalole".


Sajnos a szokásos házi módszerek (melegvíz-ivás, nagy kanál étolaj, 100%-os alma/narancslé, must, Ferenc József keserűvíz - bár ebből keveset ittam mert borzasztó íze van, olyan mintha tengrvizet innék).


A dolog már egy hete tart, remélem még nincs késő! Ha igen írják meg nyugodtan, csak akkor fel kell készülnöm a halálomra.



#gyógyszer #rettegés #hashajtó #bélcsavarodás #brutális fájdalom #sziklaszéklet #volt már ilyen #és túléltem
2016. szept. 27. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ricinus. ha nagyon sürgős csinálj beöntést.
2016. szept. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Glicerin kúp vált be ilyen esetben, kihozza a bentrekedt dolgokat rövid időn belül.
2016. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ferenc József gyógyvíz. Nem hígítja fel a székletet, csak megindítja, és akinek esetleg hosszan tartó székrekedése van, lehet kúraszerűen is inni, és a legfontosabb, hogy NEM LEHET HOZZÁSZOKNI! Igaz baromi rossz íze van, ilyen sós-keserű, de ha szükséges befogom az "érzékeimet" és egy szuszra lehajtom. :) Viszont nagyon hatásos. Nekem kb. 2-3 havonta van rá szükségem egyszer, és utána már magától is megy a "dolog" (nagydolog :D).
2016. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegnap végül magától megoldódott az éjjel - lefekvés előtt - nem tudom mi hozta ki a hatást lehet tényleg a Ferenc József víz, de fájdalom minimális volt, egyedül az aranyerem szúrt utána egy kicsit de reggelre az is elmúlt.


(Amúgy tényleg brutál rossz íze van a F.J. víznek, de mint gyógyszer okés)

2016. szept. 28. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok! Igen, tényleg baromi rossz íze van, de szerintem székrekedésre ez a legjobb. Nem olyan, mint a gyógyszertári hashajtó készítmények, hogy hasmenést csinál, nem is lehet hozzászokni, úgy, hogy aki el tudja viselni az ízét,annak ilyen jellegű problémára nincs jobb. :) :) :)
2016. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!