Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen orvoshoz forduljak...

Milyen orvoshoz forduljak ezekkel a panaszokkal?

Figyelt kérdés

Végre lesz egy kis időm, és szeretném kivizsgáltatni a problémáimat, amik már egy ideje zavarnak, de nem tudom, hova menjek velük... A háziorvos nem ad csak úgy beutalókat, de vannak olyan szakrendelések, ahova beutaló nélkül is mehetnék. Hova menjek a következő panaszokkal?:

-Jéghideg kéz- és lábfejek 1-2 éve

-Néhány hete olykor-olykor szédülés

-Lassan egy éve nulla a libidóm

-Látásproblémák, távolra rosszul, sötétben nagyon rosszul látok (a szemészeten egy gyenge szemüveget ajánlottak, de én úgy gondolom, talán más is állhat a háttérben)

-Általánosságban gyakran érzem magam fáradtnak, terheltnek, pedig nem dolgozom halálra magam...

Köszönöm a segítséget előre is!

23/L


2016. okt. 4. 15:24
 1/4 TR75 ***** válasza:

Pajzsmirigy alulműködés?


[link]

2016. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először háziorvoshoz menj, ő tovább fog utalni megfelelő helyekre.

Kell egy labor, vérkép, belgyógyászati vizsgálat, EKG, keringési rendszer vizsgálata>kardiológia.


De amúgy lelki okok szoktak mögötte állni a Te korodban.

2016. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TR75 ***** válasza:
(A látásprobléma lehet csak simán látásprobléma, én 25 évesen lettem szemüveges, egyszercsak rájöttem, hogy nem ismerem fel az utca túloldaláról rám köszönő embereket, ez elég gyakori dolog fiatal felnőtt korban.)
2016. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TR75 ***** válasza:
Ja, egyébként tényleg háziorvos a megoldás, mejd ő intézkedik :-)
2016. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!