Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet orrvérzésem?

Mitől lehet orrvérzésem?

Figyelt kérdés
Sose volt még ilyen. Ma elkezdett vérezni, elmentem dokihoz ő azt mondta elpattant egy ér, de nemrég megint elindult. Jó a vérnyomásom.

2016. okt. 6. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedsz acetilszalicilsav vagy kumarin tartamú gyógyszert ?
2016. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dokihoz orrvérzés miatt? Látszik, hogy figyelsz az egészségedre. Nekem őszi, téli szezonban nem ritka, de soha nem jutott volna orvoshoz mennem ezzel. Pedig évek óta jelentkezik időről-időre. Épp tegnap volt megint hosszú idő óta, hogy reggel vérzett. Mondjuk akkor nem erősen, de kifújtam az orrom, annyi elég lehetett neki. Délután pedig teljesen spontán kezdett vérezni. Szóval kíváncsi lennék. Én valamennyire kötném ezt a jelenséget a fűtési szezonhoz, és a szárazabb benti levegőhöz.
2016. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt mostanában boxmeccsed ?
2016. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel sose folyt az orromból a vér ezért megijedtem. Vérhigitót szedek már vagy 2 éve.
2016. okt. 7. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, ha soha nem vérzett még az orrod, de ettől ne félj szerintem. Adandó alkalommal kérdezd meg az orvosodtól, de nekem már vagy ezerszer vérzett, és még mindig élek :)
2016. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!