Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakori az orrvérzésem és...

Gyakori az orrvérzésem és mindig csak a jobb oldalból folyik v épp ömlik valakinek valami hasznos tanács? A vérzést fejfájás és szédülés követ néha!

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
a Szökés című sorozatban a főszereplőnek Scofieldnek ugyanez a baja és ő bele is hal a betegségbe :S sajnos agytumora volt de te gondolj a legrosszabbra
2009. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs elírtam ne gondolj a legrosszabbra
2009. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet hogy magas a vérnyomásod, szerintem ellenőriztesd. Nekem gyermekkorom óta van az orrvérzéssel problémám, egy elrontott műtét miatt, vékonyak az érfalaim, és ha ideges vagyok, magas a vérnyomásom, vagy megfáztam és sokat fújom az orrom, vagy ha túl meleg van akkor elindul az orrom vére. Eddig már kb 3X égették el azt az eret, de hatása semmi. Ha vérzik, hideg borogatást teszek a nyakamra, leülök, és pihenek, más ellenszer nincs.
2009. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt feltétlenül meg kell beszélni orvossal!Agyvérzést kaphatsz,de ezernyi más dolog tünete is lehet,ne játszadozz evvel!Én nem is értem,te hogy vagy képes nyugodtnak lenni,mikor ez történik veled,igaz,hogy lehet valami tök piti dolog is,de akár súlyos is,ne legyél felelőtlen,irány a doki!!!
2009. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nincs magas várnyomásom teljesen átlagos egyedül a pulzusom az ami alacsony 57 környékén van állt! ha idegesnek vagyok akkor is 68 69!
2009. nov. 22. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!