Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A stressztől lehet-e?

A stressztől lehet-e?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem az egyetemet szeptemberben Budapesten, ami alapból nem ment könnyen, mert kisvárosi vagyok. De a költözős stresszt már úgy gondolom magam mögött hagytam.

Elég idegen még a város, de már úgy érzem, ahogy tudok eligazodok.

Nagyon izgulós vagyok, ezért hát még nem egy leányálom a suli, tanulom beosztani az időmet, hogy fokozatosan haladjak és fenntartsam a tudásszintem, barátkozzak (ami mindig is nehezen ment) és megfeleljek az elvárásoknak.

A kérdésre rátérve, nagymamám múlthéten kórházba került, és nagyon aggódom miatta, bár próbálom elkülöníteni a sulit a magánélettől, érzem a súlyát egész nap. Nagyon közel állunk egymáshoz, ezért megvisel a tudat, hogy nem lehetek a közelében.

Mióta megtudtam, hogy kórházban van, azt vettem észre, hogy nem marad meg bennem az étel.

Eszek, és 5-10 percre rá mocorog a hasam, és mehetek wc-re..

Utána olvastam interneten (mert nem akartam egyből dokihoz rohanni), és ezt találtam: [link]

Mivel ételmérgezésem nincs, ezért arra gondolok, hogy a többoldalú stressz miatt lehet (a cikk emocionális stresszként utal rá).

A patikában Duspatalin-t ajánlottak, így most azt kezdtem el szedni, várom a hatását.

Van realitás az elképzelésemben, vagy mindenképpen forduljak orvoshoz? Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata?

Köszönöm!



2016. okt. 10. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Bólus astringenst ajánlanám, és napi pár bögre citromfű teát.
2016. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!