Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hőemelkedés stressztől?

Hőemelkedés stressztől?

Figyelt kérdés
Most voltam 2 hete tüdőgyulladásos,hétfőn voltam ellenőrzésen ahol csináltak vérképet és tüdőröntgent,mindkettő azt mutatta hogy teljesen helyrejöttem.(Egyébként egy egyhébb tüdőgyulladás volt).Mivel nagyon félek a láztól és egyáltalán a hőrmelkedéstől gondoltam megmérem,a reggel.36,8 volt ami tudom hogy még hőemelkedés sem,de nekem 36,6 szokott lenni és már bepánikoltam. Délre már 37,2-3 lett,folyamatosan a lázra gondolok és mindegyre méregetem.Mivel nem érzem egyáltalán rosszul magam ezért szerintetek lehet attól hőemelkedésem hogy folyamatosan rá gondolok és nyugtalan vagyok?

2016. márc. 5. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet..amúgy meg olvass utána, hogy a mai felpörgetett vilægban a 37,2 testhőmérséklet teljesen normális. Nem vagy kicsit hipochonder??
2016. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!